Fethiye Berlin’de tanıtılacak

Fethiye Turizm Konseyi, Şubat toplantısında 6-10 Mart 2018 tarihlerinde Almanya’da düzenlenecek Berlin Fuarı ile aynı tarihlerde Fethiye’de gerçekleştirilecek FETEX 2019 Fuarına katılım konularını ele aldı.
Bu haber 2019-03-01 15:03:03 eklenmiş ve 2793 kez görüntülenmiştir.

 

Fethiye Turizm Konseyi, Şubat toplantısında 6-10 Mart 2018 tarihlerinde Almanya’da düzenlenecek Berlin Fuarı ile aynı tarihlerde Fethiye’de gerçekleştirilecek FETEX 2019 Fuarına katılım konularını ele aldı.

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nın sekretaryasını yürüttüğü Fethiye Turizm Konseyi, 15 Ocak Salı günü yapılan toplantısına, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Çıralı, Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, İMEAK Deniz Ticaret Odası Fethiye Şubesi Yönetim Kurulu Danışmanı Mehmet Eskici, FTSO Yönetim Kurulu Üyesi ve Göcek Kültür ve Turizm Derneği adına Ramazan Dim YDA Dalaman Havalimanı İş Geliştirme Müdürü Orçun Songur, FETAV adına Dilek Dinçer, SKAL adına Uğur Serindağ, Fethiye Otelciler Birliği (FETOB) adına Mustafa Argın ve Fethiye Turizm Derneği Başkanı Birol Ganioğlu katıldı. FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı başkanlığında yapılan toplantıda 6-10 Mart 2019 tarihlerinde Almanya’da düzenlenecek olan ITB Berlin Turizm Fuarı’nda katılımcılarına dağıtılmak üzere hazırlanan tanıtım materyalleri ile gösterimi yapılacak olan sanal gerçeklik filmi değerlendirildi. Fuarda Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın bünyesindeki stantta yer alacak Fethiye, adaçayı, defneyaprağı, Fethiye ve Babadağ tanıtım broşürleri ve sanal gerçeklik filmi ile tanıtılacak. Fuara TURSAB, FTSO ve Turizm Konseyi’nin üyeleri iştirak edecek.

Turizm Konseyi toplantısında ayrıca aynı tarihlerde Fethiye’de gerçekleştirilecek olan FETEX 2019 fuarına katılım konusu da görüşüldü. FETEX 2019’un açılışına Turizm Konseyi üyelerinin ziyaret organizasyonu kararlaştırıldı. Toplantı sonunda Ticaret Bakanlığı’nın hizmet sektörüne yönelik sunduğu HİSER Projesi hakkında katılımcılara sunum yapıldı. Olası bir proje başvurusu veya yer alabilecek işletmecilerle ilgili bir toplantı organize edilmesine karar verildi.


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer TURİZM haberleri

Yazarlar

Arşiv Arama
- -
Anket
© Copyright 2020 Fethiye Dost Gazetesi ©2020. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
Sayaç
click counter
Sayaç