Bulut, Fethiye Basını ile kahvaltıda buluştu

İyi Parti Belediye Başkan Adayı Nagihan Bulut ve İyi Parti Meclis Üyesi Adayları, Fethiye basını ile bir araya geldi. Basın mensupları ile yakından ilgilenen Nagihan Bulut, seçim süresinde basın mensuplarının da en az siyasiler kadar yoğun çalıştığını belirterek “Çok önemli bir misyona sahipsiniz. Bu önemli görevi üstlenmiş olmanızdan dolayı sizleri tebrik ediyoruz. Sizlerin de bu süreçte en az bizler kadar yorulduğunuzun farkındayız” dedi.
Bu haber 2019-03-04 11:40:33 eklenmiş ve 312 kez görüntülenmiştir.

 

İyi Parti Belediye Başkan Adayı Nagihan Bulut ve İyi Parti Meclis Üyesi Adayları, Fethiye basını ile bir araya geldi. Basın mensupları ile yakından ilgilenen Nagihan Bulut, seçim süresinde basın mensuplarının da en az siyasiler kadar yoğun çalıştığını belirterek “Çok önemli bir misyona sahipsiniz. Bu önemli görevi üstlenmiş olmanızdan dolayı sizleri tebrik ediyoruz. Sizlerin de bu süreçte en az bizler kadar yorulduğunuzun farkındayız” dedi.

 

4 Mart Pazartesi günü saat 17.00’de Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezinde tanıtım toplantısı yapacaklarının bilgisini veren Bulut, “Fethiye’yi 20 yıl öncesi ile kıyasladığımızda, şehircilikte çok büyük bir aşama kaydettiğini görüyoruz. Ancak görünen o ki şehirleşme adına, yapmamız gereken birçok şey var. Fethiye’ye yapılması gereken yatırımlar var. Bu konuda gereken çalışmaları yaptık. Önce Fethiye’nin bir röntgeni çektik, elde ettiğimiz sonuçlar doğrultusunda projeler geliştirdik. Pazartesi günü meclis üyesi adaylarımızı ve projelerimizi tanıtmak için lansman yapacağız. Projelerimizi orada daha da detaylı paylaşacağız” diye konuştu.


İyi Parti Belediye Başkan Adayı Nagihan Bulut ve İyi Parti İlçe Başkanı Suat Aybek ve meclis üyesi adayları 2 Mart Cumartesi günü basın mensupları ile bir kahvaltıda bir araya geldi. Ulusal ve yerel basından pek çok temsilcinin katıldığı kahvaltıda Nagihan Bulut, basın mensupları ile yakından ilgilendi.

‘Fethiye’ye bir kadın eli değsin’

Fethiye’yi yönetmeye talip olduklarını belirten İyi Parti İlçe Başkanı Suat Aybek, “ ‘Fethiye’ye bir kadın eli değsin’ dedik ve Nagihan Hanımefendiyi aday gösterdik. İnşallah Fethiye’den de teveccüh görür, karşılığını görürüz. Fethiye’yi yönetmeye talibiz” şeklinde konuştu.

Katılımları için basına mensuplarına teşekkür eden Bulut, “Malum, bir yerel seçim sürecindeyiz. Öncelikle sizlere teşekkür etmek isterim. Bizler kapı kapı gezip seçim çalışması yapıyoruz. Bunun yanı sıra sizler de bizim halka ulaşmamızı sağlıyorsunuz. Çalışmalarımızla ilgili kamuoyunu bilgilendiriyorsunuz. Çok önemli bir misyona sahipsiniz. Bu önemli görevi üstlenmiş olmanızdan dolayı sizleri tebrik ediyoruz. Sizlerin de bu süreçte en az bizler kadar yorulduğunuzun farkındayız” dedi.

Fethiye’nin ilk kadın belediye başkanı olmaya talibim

Fethiye’nin ilk kadın belediye başkanı olmaya talip olduğunu ifade eden Nagihan Bulut, “Siyasette bir kadının olmasının farkını bu seçimlerde açıkça görüyorsunuz. Nezaket ve saygı çerçevesinde bir seçim geçiriyoruz. Dileğim bu atmosferin hiç değişmemesi ve Türkiye’ye örnek olmasıdır” diye konuştu.

 

Pazartesi günü projelerimizi açıklayacağız

Fethiye için projeler hazırladıklarını ve bu projeleri 4 Mart Pazartesi günü yapacakları bir tanıtım toplantısında açıklayacaklarını kaydeden Nagihan Bulut, “Dünyanın eşsiz bir coğrafyasında yaşıyoruz. Hizmet etmek de hepimizin boynunun borcu. Pek çok ilden büyük bir ilçeyiz. Her geçen gün büyümeye de devam ediyoruz. Şehrimizin ihtiyaçları günden güne artıyor. Fethiye’yi 20 yıl öncesi ile kıyasladığımızda, şehircilikte çok büyük bir aşama kaydettiğini görüyoruz. Ancak görünen o ki şehirleşme adına, yapmamız gereken daha çok şey var. Fethiye’ye yapılması gereken yatırımlar var. Bu konuda gereken çalışmaları yaptık. Önce Fethiye’nin bir röntgeni çektik, elde ettiğimiz sonuçlar doğrultusunda projeler geliştirdik. Pazartesi günü meclis üyesi adaylarımızı ve projelerimizi tanıtmak için lansman yapacağız. Projelerimizi orada daha da detaylı paylaşacağız” sözlerini kaydetti.

Fethiye’ye gönül vermiş insanlarla yola çıktık

Güzel bir meclis aday listesi açıkladıklarını kaydeden Bulut, “Birincisi kadın aday çıkarmamızla, ikincisi meclisimizle konuşulduk. Kısa sürede, kavgasız-dövüşsüz liste hazırladık. Listemizi hazırlarken başarılı erkekler, güçlü kadınlar ve eğitimli gençlerden oluşmasına dikkat ettik. Siyaseti meslek edinmiş kişilerden değil; işinin ehli, Fethiye’ye gönül vermiş insanlarla yola çıktık” ifadelerine yer verdi. Meclis listesinde kadınların çoğunlukta olduğunu da belirten Bulut, bu konuda güzel geri bildirimler aldıklarını söyledi.

 

Ortak akılla yönetmek istiyoruz

Fethiye için yapılacak her çalışmada konunun tarafları ile işbirliği içinde olacaklarının altını çizen Bulut, şunları söyledi, “Bu şehri ilgilendiren her konuyu, taraflarını masanın etrafında toplayarak, ortak akılla yönetmek istiyoruz. Seçim sürecinde meslek odalarını, sivil toplum örgütlerini, mahalle mahalle gezerek vatandaşlarımızı ziyaret ederek taleplerini, görüşlerini dinliyoruz. Bu toplantıda da sizleri dinlemek, gazeteci gözüyle Fethiye’nin ihtiyaçları nelerdir öğrenmek istiyoruz. Davetimizi geri çevirmeyip geldiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

 

İyi Parti Belediye Başkan Adayı Nagihan Bulut, İlçe Başkanı Suat Aybek, meclis üyesi adayları, basın mensupları ile birebir ilgilenerek sorularını cevapladı, basının Fethiye için önerilerini dinledi.


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri

Yazarlar

Arşiv Arama
- -
Anket
© Copyright 2020 Fethiye Dost Gazetesi ©2020. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
Sayaç
click counter
Sayaç