Karaca “Ülkemizi dünyaya tanıtan Ölüdeniz bu durumda olmamalı”

Ölüdeniz Taksi Bot Kooperatifi yöneticileri, CHP Fethiye Belediye Başkanı Adayı Alim Karacayı seçim bürosunda ziyaret ederek başarılar dilediler. Alim Karaca, kooperatif üyelerince dile getirilen sorunların çözümü hakkında bilgi vererek “Vatandaşlarımızın taktiriyle göreve seçilirsek, Ölüdeniz’de eski trafik sıkışıklığı ve otopark sorununu yaşatmayacağız.” diye konuştu
Bu haber 2019-03-04 11:43:26 eklenmiş ve 245 kez görüntülenmiştir.

 

Ölüdeniz Taksi Bot Kooperatifi yöneticileri, CHP Fethiye Belediye Başkanı Adayı Alim Karacayı seçim bürosunda ziyaret ederek başarılar dilediler.  Alim Karaca, kooperatif üyelerince dile getirilen sorunların çözümü hakkında bilgi vererek “Vatandaşlarımızın taktiriyle göreve seçilirsek, Ölüdeniz’de eski trafik sıkışıklığı ve otopark sorununu yaşatmayacağız.” diye konuştu

Ölüdeniz’de koylara özel tatilci gezdiren Ölüdeniz Taksi Bot Kooperatifi üyesi tekneciler, CHP Fethiye Belediye Başkanı Adayı Alim Karaca’yı ziyaret ederek yaklaşan yerel seçimlerde başarılar dilediler. Kooperatif Başkanı Şaban Tokgöz, CHP Fethiye Belediye Başkanı Adayı Alim Karaca’dan sorunlarının çözümü için ciddi destek gördüklerini belirterek “Alim Karaca Başkanımız, geçen yıllarda da sorunlarımızın çözümü ile ilgilendi. Kendisine teşekkür ediyoruz, yaklaşan yerel seçimde de başarılar diliyoruz. Seçimden sonra da Alim Başkan ile sık sık görüşeceğiz. Ölüdeniz’de yaşanan otopark ve trafik sıkışıklığı gibi sorunlar çözülmeli” diye konuştu.

 CHP Fethiye Belediye Başkanı Adayı Alim Karaca, ülkemizi dünyaya tanıtan Ölüdeniz’in bu durumda olmaması gerektiğini belirterek “Fethiye ve Ölüdeniz’in turizmden daha fazla pay alabilmesi için hazırlanan projelerimizi bir bir hayata geçireceğiz. Ölüdeniz ile ilgili çok ciddi çalışmalarımız olacak. Ölüdeniz fotoğrafıyla, ülkemizi dünyaya tanıtmak için kullanılıyor. Ancak Ölüdeniz; sokaklarıyla, çevre düzeniyle bu durumda olmamalı. Otopark sorunu, turizm sezonunun yoğun geçtiği dönemlerde yaşanan trafik sıkışıklığı gibi sorunlar bölge turizmine ciddi zarar veriyor. Arıtması daha yeni ihtiyacı karşılayacak konuma getirildi. Ovacık, Hisarönü mahallelerinin altyapısı daha yeni yapılacak. Bununla ilgili ödeneğin hazırlandığını biliyorum. Vatandaşlarımızın taktiriyle göreve geldiğimizde, Ölüdeniz ve Fethiye’nin, turizmden hak ettiği payı alması için gereken çalışmaları gerçekleştireceğiz. Ölüdeniz’de eski trafik sıkışıklığı ve otopark sorununu yaşatmayacağız. Bunun yanında gerek çevre düzenlemesi, gelen misafirlerin rahat etmesi için çalışmalarımız olacak. Amacımız; Fethiye’nin turizmden hak ettiği payı alması, ekonomik ve sosyal olarak gelişmesi, Fethiye’de yaşayanların da belediye hizmetlerinden eşit oranda faydalanabildiği bir belediye yönetimi uygulamaktır” diye konuştu.


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri

Yazarlar

Arşiv Arama
- -
Anket
© Copyright 2020 Fethiye Dost Gazetesi ©2020. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
Sayaç
click counter
Sayaç