ADD Fethiye Şubesinde Görev Değişimi

Atatürkçü Düşünce Derneği Fethiye şubesi yönetim kurulu başkanı Haydar Murat Topçu; ADD Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi ve Güney Ege ve Batı Akdeniz (Antalya, Burdur, Isparta, Muğla) Bölge Sorumlusu oldu. Atatürkçü Düşünce Derneği Fethiye şubesi yönetim kurulu başkanlığına da yönetim kurulu üyesi emekli öğretmen Nursel Türetken seçildi.
Bu haber 2019-03-05 13:01:45 eklenmiş ve 394 kez görüntülenmiştir.

Atatürkçü Düşünce Derneği Fethiye şubesi yönetim kurulu başkanı Haydar Murat Topçu; ADD Genel  Merkez Yönetim Kurulu üyesi ve Güney Ege ve Batı Akdeniz (Antalya, Burdur, Isparta, Muğla)  Bölge Sorumlusu oldu. Atatürkçü Düşünce Derneği Fethiye şubesi yönetim kurulu başkanlığına da yönetim kurulu üyesi emekli öğretmen Nursel Türetken seçildi.

Görev değişimi ile ilgili açıklamada bulunan ADD yönetimi “Ankara’da ADD Genel Merkezinde yapılan seçimle Genel Başkanlığa Hüseyin Emre ALTINIŞIK, Genel Başkan Yardımcılığına Tolga KALE, Genel Sekreterliğe Ersan PETEKKAYA, Genel Sekreter Yardımcılıklarına Melek ESMER ve Sevil Nazan KESKİN seçmiştir. Genel Yönetim Kurulu, Anıtkabir’de Atamızı ve Kurucu Genel Başkanımız Prof. Dr. Muammer AKSOY’un kabrini ziyaretin ardından yeni görevlerine başlamışlardır. ADD Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeliğine seçilen ADD Fethiye Şubesi Başkanı Haydar Murat TOPÇU 24 Şubat 2019 Pazar günü yapılan toplantı ile Genel Merkezdeki görevine başlamıştır. Haydar Murat TOPÇU Güney Ege ve Batı Akdeniz (Antalya, Burdur, Isparta, Muğla)  Bölge Sorumlusu Genel Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapacaktır. ADD Tüzüğü gereği Genel Merkez görevine seçilen üyelerin Şubelerde görev alamamasından dolayı Fethiye Şube başkanlığından ayrılan Haydar Murat TOPÇU dan boşalan ADD Fethiye Şubesi Yönetim Kurulu Başkanlığına Nursel TÜRETKEN seçilmiştir. Yapılan seçimle ADD Fethiye Şubesi Yönetim Kurulu; Nursel TÜRETGEN (Başkan), Yasemin ÇALIŞ (Başkan Yardımcısı), Ali İlker ÖZDEMİR (Sayman), Muzaffer Elvan KARADENİZLİ (Yazman), Sema KURTULUŞ (Yönetim kurulu Üyesi), Cemile KARACA (Yönetim kurulu Üyesi), Neriman Ayla SEKE (Yönetim Kurulu Üyesi)  şeklinde oluşmuştur” denildi.

ADD Fethiye Şubesinin  Yönetim Kurulu  başkanlığına seçilen Nursel TÜRETKEN  yaptığı açıklamada  “Atatürkçü Düşünce Derneği üyesi olmaktan yönetiminde görev almaktan her zaman onur duydum. Atatürkçü kimliğimle, Cumhuriyetin kazanımlarına her zaman sahip çıkmış, ilke ve devrimlerine bağlı kalmış bir Cumhuriyet öğretmeni olarak. Bu görevi Başkanım Haydar Murat TOPÇU’dan devralmış bulunmaktayım. Bu bir bayrak yarışıdır. Yönetim Kurulunda bulunan arkadaşlarla ve Cumhuriyeti emanet edeceğimiz gençlerimizle birlikte el ele yürek yüreğe bu bayrakla Atatürk’ün izinden yürüyeceğiz. Bu yolda sizleri aramızda Çağdaş, Laik Tam Bağımsız bir Türkiye için hep beraber mücadeleye devam etmek umuduyla saygılar sunuyorum” dedi.


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri

Yazarlar

Arşiv Arama
- -
Anket
© Copyright 2020 Fethiye Dost Gazetesi ©2020. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
Sayaç
click counter
Sayaç