Köktener,"Yeni Yayın Akışlarımızla devam edeceğiz"

SED MEDYA ÇALIŞANLARI KAYNAŞMA YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ
Bu haber 2019-07-09 14:34:51 eklenmiş ve 340 kez görüntülenmiştir.

 

SED Medya bünyesinde bulunan;FRT Televizyonu, Gerçek Fethiye Gazetesi, Dost Gazetesi, FRT Radyosu, Makri FM veFethiye Aktüel Dergisi personeli düzenlenen kaynaşma yemeğinde bir araya geldi.

Fethiye Zentara Beach Restoranda düzenlenen kaynaşma yemeğine SED Medya sahibi Hürmüz Seda Köktener, Gerçek Fethiye Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Sıdıka Kölemen ve SED Medya grubu çalışanları bir araya geldi. Oldukça samimi ve hoş sohbet içinde geçen yemekte Selin Köktener, muhteşem sesiyle söylediği türkülerle geceye renk kattı. Gecenin ilerleyen saatlerinde Sed Medya çalışanları hareketli türküler eşliğinde bol bol oynayarak stres attı.

“GÜZEL İŞLERE İMZA ATACAĞIZ”

Düzenlenen kaynaşma yemeği hakkında açıklama yapan Gerçek Fethiye Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Sıdıka Kölemen, “Sed Medya olarak; FRT Televizyonu, Gerçek Fethiye Gazetesi ve FRT Radyoyu Seda Köktener Bey devir almıştı. Bizde ekip arkadaşlarımızla hep beraber, hepsini çok iyi tanıyoruz, hepsiyle Fethiye basını içindeyiz. Ama bugün kendi personelimiz olarak Zentara Beach’i tercih ederek buraya geldik. Bir kaynaşma yemeği organize ettik. Çok güzel bir ortamımız var. Hepimiz çok mutluyuz, heyecanlıyız. İnşallah Fethiye ve bölgemiz için güzel işlere imza atacağız” ifadelerini kullandı.

“YENİ YAYIN AKIŞLARIMIZLA DEVAM EDECEĞİZ”

Sed Medya Sahibi Hürmüz Seda Köktener, “Bundan yaklaşık 25 gün önce devraldığımız bir medya grubunun FRT TV, FRT Radyo ve Geçek Fethiye Gazetesi, Dost Gazetesi, Fethiye Aktüel dergisinden oluşan bu medya kuruluşunun bu akşam çalışma arkadaşlarımızla yeni yayın dönemine dinç ve dinamik bir şekilde girebilmemiz açısından bir yemek organize etmek istedik. Hem ekip arkadaşlarıma hem genel müdürümüz Sıdıka Hanım’a bizim yanımızda olduğu için teşekkür ediyorum. İlerleyen zamanlarda yeni yayın akışlarımız ve güzel çalışmalarımızla devam edeceğiz” dedi.


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri

Yazarlar

Arşiv Arama
- -
Anket
© Copyright 2020 Fethiye Dost Gazetesi ©2020. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
Sayaç
click counter
Sayaç