5 YILLIK YOL HARİTASI BELİRLENİYOR

Bilgilendirme Toplantısı yapıldı. 2020-2024 Stratejik Planlama çalışmaları kapsamında ‘Benim Kentim, Benim Geleceğim’ sloganıyla Fethiye’nin 5 yıllık yol haritasının belirleneceği ‘Fethiye Dış Paydaş Çalıştayı’ öncesi sivil toplum kuruluşlarının, meslek odalarının, sendika temsilcileri ile fikirleri geliştirmek ve gelecek yılların planlamak için ön bilgilendirme toplantısı Fethiye Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.
Bu haber 2019-07-27 16:05:28 eklenmiş ve 3238 kez görüntülenmiştir.

 

Bilgilendirme Toplantısı yapıldı. 2020-2024 Stratejik Planlama çalışmaları kapsamında ‘Benim Kentim, Benim Geleceğim’ sloganıyla Fethiye’nin 5 yıllık yol haritasının belirleneceği ‘Fethiye Dış Paydaş Çalıştayı’ öncesi sivil toplum kuruluşlarının, meslek odalarının, sendika temsilcileri ile fikirleri geliştirmek ve gelecek yılların planlamak için ön bilgilendirme toplantısı Fethiye Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.

 Kent Konseyi yürütme kurulu üyelerinin, sivil toplum kuruluşları, meslek odaları temsilcilerinin   ilgiyle katılım sağladığı programda açılışı belediye başkan yardımcısı Sabri Oğuz Bolelliyaptı.

 Belediye Meclis Üyesi Melek Gözde Gürsoy Hoşafcı, “stratejik planın kentin vizyon ve misyonun belirleneceği, neredeyiz, nereye varmak istiyoruz ve varmak istediğimiz yere nasıl ulaşır devamlılığı nasıl sağlarız?sorularına yanıtı siz dış paydaşlarımızla birlikte bulmak istiyoruz” dedi.

 Gürsoy, “Bu bağlamda 1 Ağustos’ta yapılacak çalıştay öncesi sizlerle ön hazırlık toplantısı yapmak istedik’ diyerek sözü Fethiye Belediyesi Stratejik Planlama Şefi Can Mete Tunçel’e bıraktı. Slayt sunusu eşliğinde gerçekleşen toplantıda Tunçel, “Bu toplantı stratejik plan içerisinde yer alan, durum tespitini ve gerçekçi gelecek planını içermektedir” dedi.

 Toplantı sırasında katılımcılar edinmek istedikleri konular hakkında bilgiler aldı. Sonrasında karşılıklı bilgi alışverişi şekilde devam eden toplantıda katılımcılar kendi önceliklerini, hayal ettikleri coğrafyayı ve belediye ile nasıl çalışabileceklerine dair fikirlerini paylaştı.1 Ağustos’taki Yerel İzleme Araştırma Derneği yürütücülüğünde yapılacak çalıştay için hazırlık süreci bu şekilde tamamlanmış oldu.


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer ÇEVRE - SAĞLIK haberleri

Yazarlar

Arşiv Arama
- -
Anket
© Copyright 2020 Fethiye Dost Gazetesi ©2020. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
Sayaç
click counter
Sayaç