Zeybek’in İlk Ziyaretçisi Ülkü Ocakları Oldu

2002 yılından bu yana Gazete Şah olarak yayın yapan ve 19 aralık 2019 tarihinden bu yana Gazete Zeybek olarak okurları ile buluşmaya devam eden Zeybek’e ilk ziyaret Muğla Ülkü Ocakları Başkanı Burak Demirel ve yönetiminden oldu.
Bu haber 2019-12-27 10:27:10 eklenmiş ve 321 kez görüntülenmiştir.

 

2002 yılından bu yana Gazete Şah olarak yayın yapan ve 19 aralık 2019 tarihinden bu yana Gazete Zeybek olarak okurları ile buluşmaya devam eden Zeybek’e ilk ziyaret Muğla Ülkü Ocakları Başkanı Burak Demirel ve yönetiminden oldu. Ziyarette SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener, SED Medya Genel Koordinatörü Sıdıka Kölemen, Gazete Zeybek Yazı İşleri Müdürü Cem Kaytan’la karşılıklı fikir alışverişinde bulunan Muğla Ülkü Ocakları Başkanı Burak Demirel; “Gazetecilik bizim için önemli bir meslek. Hele hele bunu yerelde yapabilmek epeyce meşakkatli bir iş. Gece gündüz vefakar ve fedakarca çalışan, Türk Demokrasisinin yanında saf tutan, Türk Milleti için Türkçe yazan, kamuoyunun aydınlatılmasında önemli görevler yapan bizlerin sesini milletimize ulaştıran, toplum yararını gözeten, çalışan emek veren insanlardır. Sizlerin şahsında Gazete Zeybek’in tüm çalışanlarına bu özverili çalışmaları için teşekkür ediyorum” dedi. SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Bizler için böyle düşünmeniz ve nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyorum. Bizler ayrım gözetmeden her kesime eşir mesafede yayınlarımıza devam ediyoruz” dedi.

Ziyarette Muğla Ülkü Ocakları Başkanı Burak Demirel Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından yayınlanan Çocuklar için Dede Korkut, Kutadgu Bilig, ve Nutuk kitaplarını SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener’e hediye etti.


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri

Yazarlar

Arşiv Arama
- -
Anket
© Copyright 2020 Fethiye Dost Gazetesi ©2020. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
Sayaç
click counter
Sayaç