Kaymakam Çoban: "SED Medya İle Birlikte Çalışacağımızı Düşünüyorum"

SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı ve Muğla İnternet Gazetecileri Derneği (Muğla İGD) Başkanı Seda Köktener, SED Medya Genel Müdürü Sıdıka Kölemen ve SED Medya Finans Müdürü Ersin Dal, Datça Kaymakamı Mesut Çoban'ı ziyaret etti. Ziyarette SED Medyanın çalışmaları ve geçtiğimiz ay kurulan Muğla İGD'nin kuruluş amacı hakkında bilgiler verildi.
Bu haber 2020-06-25 17:33:46 eklenmiş ve 534 kez görüntülenmiştir.

Datça Kaymakamı Mesut Çoban, SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener, SED Medya Genel Müdürü Sıdıka Kölemen ve SED Medya Finans Müdürü Ersin Dal'ı makamında ağırladı. Ziyarette Kaymakam Çoban, Datça hakkında bilgiler verirken, Datça'nın pandemi sürecini rahat geçirdiğini kaydetti. SED Medya hakkında Kaymakam Çoban'a bilgiler veren Başkan Seda Köktener, televizyon ve gazete olarak Muğla bölgesine hitap ettiklerini kaydetti. Aynı zamanda Muğla İGD Başkanlığı görevini yürüten Köktener, derneğin kuruluş amacı ve çalışmaları hakkında bilgiler aktardı. 

 

Çoban: "SED Medya İle Birlikte Çalışacağımızı Düşünüyorum"

 Datça Kaymakamı Mesut Çoban, " Hem SED Medya hem de Muğla İGD olarak ziyaretiniz için teşekkür ediyorum. Bizde Datça olarak bundan sonra Datça'da olan olaylardan, gelişmelerden haberdar etmeyi ve haberdar olmayı bekliyoruz. Bu konuda birlikte çalışacağımızı düşünüyorum" dedi.

 

Çoban: "Misafirlerimiz Kurallara Riayet Etmeli"

Covid-19 pandemisi nedeniyle Türkiye olarak zor bir dönem geçirdiğimizi kaydeden Kaymakam Çoban, Datça'nın bu süreçte izole bir yer olduğunu ifade etti. Çoban, "Biz vatandaşımızın da duyarlılığı ile kamu personelimizin de gayretiyle bu süreçte çok büyük sıkıntı yaşamadan bu süreci bugüne kadar getirdik. Bundan sonrada vatandaşlarımızın kurallara uymasıyla maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymasıyla 'yeni normal' dediğimiz bu süreci geçireceğiz. Gelecek olan misafirlerimizden ve Datça'da yaşayan vatandaşlarımızdan sağlık bakanlığımızca belirlenen, Bilim Kurulunca tavsiye edilen bu kurallara harfiyen uymalarını bekliyoruz. Bu kurallara uyduğumuzda Datça'da tatil yapabilme anlamında ya da normal günlük yaşamımızı sürdürebilme anlamında daha rahat olacağımızı düşünüyoruz. Gelecek olan misafirlerden beklentimiz özellikle kurallara riayet etmeleri" diye konuştu.

 

Köktener: "FRT TV Tüm İlçelerden Gelen Haberlere Yer Vermekte"

SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener; "14 Mart'ta kurulan Muğla İnternet Gazetecileri Derneği'mizin pandemi dolayısıyla ziyaretlerimizi ileri bir tarihe ertelemiştik. Bu anlamda Muğla ilçelerimizi gezerek  derneğimizin tanıtımını yapıyoruz. Aynı zamanda SED Medya olarak da sayın Datça Kaymakamımıza bir ziyarette bulunmak istedik. Çünkü SED Medya bünyesinde olan FRT Televizyonu aynı zamanda internet televizyonu olduğu için ve Muğla'nın bir televizyonu olduğu için gerek Datça gerekse diğer ilçelerden gelen tüm haberlere yer vermekte. Bu anlamda da medya kuruluşumuzu sayın kaymakamımıza tanıtmak istiyoruz. Bizleri ağırladıkları için teşekkür ediyoruz. Zor bir dönem geçirdik. Pandemi bitmiş değil. Hala geçiriyoruz. Bu anlamda Datça güzel bir sınav atlattı" dedi. 


ETİKETLER : sedmedya kanalfrt frttv fethiye ölüdeniz seydikemer
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri

Yazarlar

Arşiv Arama
- -
Anket
© Copyright 2020 Fethiye Dost Gazetesi ©2020. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
Sayaç
click counter
Sayaç