ÇOBAN, “BASININ TARAFSIZLIĞI BÜYÜK ÖNEM ARZ ETMEKTEDİR”

İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla tüm basın çalışanlarının günlerini kutladı. Basının önemine vurgu yapan İlçe Başkanı Çoban, “Günümüz toplumunda hızla gelişen ve geniş bir alana ulaşabilen kitle iletişim araçları ile birlikte etkinliği her geçen gün artan yazılı, görsel ve işitsel basın yaşadığımız yer ve tüm dünyadaki gelişmeler hakkında bizleri haberdar ederek etkili bir iletişim ağı sağlamaktadır” dedi.
Bu haber 2020-07-24 18:20:17 eklenmiş ve 610 kez görüntülenmiştir.


İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban yazılı açıklamasında, “Mümtaz basınımızın değerli temsilcileri 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramınızı kutlarım. Türk basınında sansürün kaldırılması nedeni ile her yıl 24 Temmuz gününün Gazeteciler ve Basın Bayramı olarak kutlanıyor. Günümüz toplumunda hızla gelişen ve geniş bir alana ulaşabilen kitle iletişim araçları ile birlikte etkinliği her geçen gün artan yazılı, görsel ve işitsel basın yaşadığımız yer ve tüm dünyadaki gelişmeler hakkında bizleri haberdar ederek etkili bir iletişim ağı sağlamaktadır” ifadelerini kullandı. 


Açıklamasını sürdüren İlçe Başkanı Çoban, “Bununla birlikte, demokrasinin ve ülkenin gelişmesinde çok büyük bir yeri olan haber alma ve yaymada doğru bilgilendirilmiş; çağdaş bir toplum için basının güvenilirliği ve tarafsızlığı da büyük önem arz etmektedir. Doğru bilgi beraberinde doğru düşünceyi getirir. Böyle önemli bir görevi yerine getirirken zor çalışma şartları altında fakat meslek aşkıyla mesai mefhumu tanımayan fedakar ve cefakar tüm basın çalışanlarının ve basın kuruluşlarının; Basın Bayramını kutlar, meslek hayatlarında başarılı daha nice bayramlara, güzel günlere sağlıkla ulaşmalarını ve bizleri her zaman gerçek ve güvenilir haberlerle haberdar etmelerini temenni ederim” dedi. ETİKETLER : sedmedya kanalfrt frttv fethiye ölüdeniz seydikemer
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri

Yazarlar

En çok okunanlar

Arşiv Arama
- -
Anket
© Copyright 2020 Fethiye Dost Gazetesi ©2020. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
Sayaç
click counter
Sayaç