AK PARTİ SEYDİKEMER'DE GÖNÜLLERE DOKUNUYOR

AK Parti Muğla İl Başkanlığı tarafından başlatılan '30 Günde 30 Bin Hane Ziyareti' projesi kapsamında hareket eden AK Parti Seydikemer İlçe Teşkilatı gönüllere dokunuyor. Ziyaretlerde Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz'de tek tek vatandaşların kapısını çalıp, bir ihtiyaçları olup olmadığını soruyor.

PAYLAŞ
Dost Gazetesi -

Kuruluşundan bu yana her zaman milletinin yanında olan AK Parti, Seydikemer’de de hane ziyaretlerine devam ediyor. AK Parti Muğla İl Başkanlığı tarafından geçtiğimiz ay başlatılan “30 Günde 30 Bin Hane Ziyareti” projesi kapsamında sahaya inen AK Parti Seydikemer İlçe Teşkilatı binlerce vatandaşın evine misafir oldu.
 Ziyaretlerde Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Seydikemer Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Karakuş ve Ramazan Kaynak, AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş, AK Parti Seydikemer Kadın Kolları Başkanı Zeynep Yalçınsoy, AK Parti Seydikemer İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Sıtkı Ülker, AK Parti İl ve İlçe Teşkilatı üyeleri yüzlerce evin kapısını çaldı. Gittikleri her evde büyük bir sevinçle karşılanan AK Parti Seydikemer İlçe Teşkilatı, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını iletiyorlar. Seydikemer’in 65 mahallesini ziyaret eden AK Partililer, vatandaşların dertlerini dinleyip, çözüm bulmak için seferber oluyorlar. 
BAŞKAN OTGÖZ: “DURMAK YOK! ÇALIŞMAYA, ÜRETMEYE, GÖNÜL KAZANMAYA DEVAM”
Ziyaretler hakkında açıklama yapan Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz; “İlçemizde geçen ay başlattığımız hane ziyaretlerinde binlerce gönüle dokunduk. Genç yaşlı, çoluk çocuk demeden vatandaşlarımızın dertlerini dinledik. Onların sıkıntılarını, dertlerini çözmek için çalışacağız. AK Parti İlçe Başkanımız Salih kardeşim ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile hane ziyaretlerimize devam edeceğiz. Bu ziyaretlerde gördük ki vatandaşlarımızın AK Parti’ye olan inançları tam. Her zaman, her seçimde bize destek olan halkımız, destek olmaya devam edecek. Bu inanca layık olabilmek için çalışmaya devam edeceğiz. Durmak yok! çalışmaya, üretmeye, gönül kazanmaya devam” diye konuştu. 
AK PARTİ İLÇE BAŞKANI GÜMÜŞ: “YÜZLERCE KAPIYI ÇALDIK, BİNLERCE VATANDAŞIMIZLA KUCAKLAŞTIK”
AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş de; “Partimiz kurulduğu günden bu yana milletimizin yanında olan, bulduğu her fırsatta milletimizin derdini dinleyen, çözüm bulmak için seferber olan bir parti. AK Parti Muğla İl Başkanlığımızın başlattığı “30 Günde 30 Bin Hane Ziyareti” projesi kapsamında ilçemizde hane ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. Bu ziyaretlerde sağ olsunlar Başkanımız Yakup Otgöz bizleri yalnız bırakmıyor.  Bugüne kadar yüzlerce kapıyı çaldık, binlerce vatandaşımızla kucaklaştık. AK Parti’ye, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a gösterilen teveccüh bizleri çok mutlu ediyor.  Yine her seçimde olduğu gibi inşallah 2023 seçimlerini milletimizin desteği sayesinde kazanacağız. Bizlere kapılarını açan, dertlerini, sevinçlerini paylaşan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN