'Atatürk'ümüze benzemek benim için bir gururdur.'

Mustafa Kemal Atatürk'e benzerliği ile tanınan Necdet Bardak, Fethiye Halk Eğitim Merkezi'nin 'Hayat Boyu Öğrenme Haftası' etkinliklerine katılım sağladı.

PAYLAŞ
Dost Gazetesi - Meral Dal

Isparta’dan turizm cenneti Fethiye’ye taşınan ve Mustafa Kemal Atatürk’e benzerliği ile tüm yurtta tanınan Necdet Bardak, Fethiye Halk Eğitim Merkezi’nin düzenlediği ‘Hayat Boyu Öğrenme Haftası’ etkinliklerinin yılsonu resim sergisi programına katıldı.

İlçe Halk Eğitim Merkezi’nin düzenlediği sergiye katılan Necdet Bardak, etkinlik hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu. 
“Atatürk'ümüze benzemek benim için bir gururdur.”

Mustafa Kemal Atatürk’e benzerliği ile tanınan Necdet Bardak, "Atatürk'ümüze benzemek benim için bir gururdur. Sadece benzemek değil, onun gibi düşünmek ve onun gibi yaşamak gerekiyor. Cumhuriyet'imize sahip çıkmak bizim için en büyük görevlerden birisi. Fethiye'de birçok etkinliğe katıldım, sunumlarda bulundum ve konuşmalar yaptım. Atatürk'ün ömrünün başından sonuna kadarki süreci içeren bir buçuk saatlik sunumumda var. Başka ülkelerde de Atatürk'ümüzü en iyi şekilde tanıttım. Atatürk'ün Sofya'daki hayatından ve nasıl oralara kadar gitti, Kurtuluş Mücadelesinde nasıl mücadele etti hepsini en iyi şekilde sunumunu gerçekleştirdim" dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN