Chp Haberleri

Chp Haberleri

CHP MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI NEZAHAT GÜLER, SED MEDYA’YI ZİYARET ETTİ 

CHP Muğla Milletvekili Aday Adayı, İş İnsanı Nezahat Güler, ziyaretleri kapsamına, SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener’i de dâhil etti.  Güler, “Ülkemizin ilerlemesinin tek anahtarının CHP ve Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu olduğunu düşünüyorum” dedi. 

ADAY ADAYI AVUKAT AYDIN TİLKİCİ’DEN MİLLETVEKİLLERİNE ZİYARET

14 Mayıs Pazar günü yapılacak olan 28. Dönem Milletvekilliği seçimleri için Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muğla Milletvekilliği aday adaylığı başvurusunu gerçekleştiren Avukat Aydın Tilkici, milletvekillerini ziyaret etti. Aday Adayı Tilkici seçim çalışmaları hakkında bilgiler aktarıp, değerlendirmelerde bulundu.

BAŞKAN KULAÇ’TAN CHP’YE ZİYARET

Deva Partisi İlçe Başkanı Saniye Kulaç, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Fethiye İlçe Başkanı Mustafa Koyuncu ve yönetimini ziyaret etti. Ziyarette Kulaç ve Koyuncu yaklaşan seçimle ilgili karşılıklı istişarede bulundu.

TİLKİCİ, “GENEL SEÇİMLERE DE EN İYİ ŞEKİLDE HAZIRLANMAYI HEDEFLİYORUZ”

Geçtiğimiz gün başvurusunu gerçekleştiren CHP (Cumhuriyet Halk Partisi) Muğla Milletvekili Aday Adayı Avukat Aydın Tilkici, Ankara’daki görüşmelerini ve çalışmalarını aralıksız devam ettiriyor

TEZCAN, “DİLEĞİMİZ YARALARIN ACİLEN SARILMASI”

CHP Ortaca İlçe Başkanı Evren Tezcan, Kahramanmaraş depremi sonrasında, Ortaca ilçe teşkilatı olarak vatandaşlarla birlikte yardımda bulunduklarını ve deprem nedeniyle Ortaca’ya taşınan depremzedelerle dayanışma içinde olduklarını vurguladı

MARMARİS’TE GÖKYÜZÜ RENGARENK OLDU

Marmaris Belediyesi, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Marmaris Şubesi, Eğitim-Sen Marmaris Temsilciliği, Veli-Der Marmaris Temsilciliği ve CHP Marmaris İlçe Başkanlığı işbirliği ile düzenlenen Marmaris Çocuk Şenliği’nin ikinci günü de neşe ve eğlenceyle geçti.

MARMARİS’İN İLK KADIN BAŞKANI BU KEZ MİLLETVEKİLLİĞİNE ADAY

Marmaris siyaset tarihinde; 1998 yılında CHP İlçe Başkanı seçilerek ilk kadın başkan olan ve hemen arkasından 1999 Yerel Seçimlerinde CHP’den Belediye Başkan Adayı olarak yine ilk kadın başkan adayı ünvanlı Fatma Gebeş Çimen, Gazeteci Arif Çataroğlu ve Turizm Esnafı Nurettin Ece’den sonra Marmaris CHP’den Muğla Milletvekili Aday Adayı olan 3. Kişi oldu.

KULLUKÇU GENEL MERKEZDE ADAYLIK BAŞVURUSUNDA BULUNDU

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muğla Milletvekili aday adayı Özgür Kullukçu, 28. dönem TBMM seçimi için milletvekilliği aday adaylığı başvurusunda bulundu.

EROĞLU, “ESAS KONU İSE İNSANLARIN KUCAKLAŞMA ZAMANININ GELDİĞİDİR”

DP (Demokrat Parti) Fethiye İl Başkanı Erdal Eroğlu ve DP İlçe Başkanı Osman Kandönmez önderliğindeki bir heyet, CHP İlçe Başkanı Mustafa Koyuncu ve parti yönetimini ziyaret etti

KOYUNCU’DAN, DADAŞOĞLU’NA ZİYARET

(CHP) İlçe Başkanı Mustafa Koyuncu ve beraberindeki heyet, Fethiye Emniyet Müdürü Kayhan Dadaşoğlu’na ziyarette bulundu

KOYUNCU’DAN KAYMAKAM KARAMAN’A ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) İlçe Başkanı Mustafa Koyuncu beraberindeki heyet ile birlikte Fethiye Kaymakamı Yusuf İzzet Karaman’ı ziyaret etti.

BAŞKAN YARDIMCISI TUTKUN CHP’DEN ADAY

Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Tutkun, CHP’den Milletvekili adayı olmak için memurluktan istifa etti.

DERE, “ÜRETİMİMİZ YOK DENECEK KADAR AZALDI”

Muğla CHP Milletvekili Aday Adayı Yalçın Dere, Fethiye CHP ilçe başkanlığını ziyaret ederek, partililere kendini tanıttı

BEŞKAZA MEYDAN’INDA ÇELENK KOYMA TÖRENİ

Fethiye Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlaması dolayısıyla, aralarında CHP Kadın Kolları, Türk Kadınlar Birliği, Yerel Tohumlar Derneği, Yörük Türkmenler Derneği gibi sivil toplum örgütleri ve siyasi parti temsilcileri ile Beşkaza Meydanı’nda bir araya geldi

ZEYBEKOĞLU’DAN CHP’YE ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muğla Eski İl Başkanı aynı zamanda Muğla milletvekili aday adayı Adem Zeybekoğlu tarafından CHP Fethiye İlçe Teşkilatına ziyaret gerçekleştirildi. Ziyaret kapsamında Zeybekoğlu ve İlçe Başkanı Mustafa Koyuncu karşılıklı istişarede bulundu.

MİLLET İTTİFAKI’NIN CUMHURBAŞKANI ADAYI KEMAL KILIÇDAROĞLU’NDAN İLK AÇIKLAMA

Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, parti genel merkezinin önünde açıklama yaptı. Kılıçdaroğlu, "Bu topyekun bir değişimin başlangıcı. Birleşe birleşe kazanacağız. Aday ben değilim, aday hepiniz" dedi.

MİLLET İTTİFAKI’NIN CUMHURBAŞKANI ADAYI KEMAL KILIÇDAROĞLU OLDU

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Millet İttifakı'nı oluşturan 6 partinin cumhurbaşkanı adayı olarak açıklandı.

BAŞKAN ÖZCAN DEPREMZEDELERİN YANINDA

CHP Muğla - Ula İlçe Başkanı Hüseyin Özcan, Milletvekili Süleyman Girgin ve partililerle birlikte ilçeye gelen depremzedeleri ziyaret etti.

MERAL AKŞENER 6'LI MASADAN KALKTI

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener masadan kalktı. Meral Akşener, 6'lı masanın 12'nci toplantısında, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na karşı Cumhurbaşkanı adayı olarak Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş isimlerini önerdiğini açıkladı. Akşener, ''Ancak görüş ve önerilerimiz kesin bir biçimde reddedildi. Bu aşamada 6'lı masa bir ortak akıl platformu olmaktan çıktı." diye konuştu. Partisinin bir dayatmaya mecbur bırakıldığını söyleyen İYİ Parti lideri, ''Buna boyun eğmeyiz." dedi, İmamoğlu ve Yavaş'a da "Millet sizi göreve çağırıyor." diye seslendi.

İL BAŞKANI EROL’DAN FETHİYE CHP İLÇE TEŞKİLATINA ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) İl Başkanı Hüseyin Erol ve yönetim kurulu üyeleri Fethiye’ye gelerek Fethiye CHP ilçe teşkilatını ziyaret etti. Yoğun katılımın olduğu ziyarette konuşan CHP İlçe Başkanı Mustafa Koyuncu ve İl Başkanı Hüseyin Erol yaklaşan seçimin önemi hakkında açıklamalarda bulundular.

CHP’Lİ ALBAN ARŞİVİ AÇTI UYARISINI HATIRLATTI 

CHP Muğla Milletvekili Mürsel Alban, 3 yıl önce depremle ilgili kurumları uyardıklarını fakat bu konuda hiçbir hazırlık yapılmadığını söyledi.

GİRGİN: EYT’DE EKSİK KALANLARI BİZ TAMAMLAYACAĞIZ ​​​​​​​

Bu hafta TBMM Genel Kurulu’nda EYT yasası görüşüldü ve kabul edildi. “EYT sorununun bütün emeklilik sistemini hakkaniyetli bir yapıya dönüştürecek şekilde çözümü ilk seçimden sonra Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında olacaktır. EYT’de eksik kalanları biz tamamlayacağız” diyen CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin Genel Kurul’da yaptığı konuşmada şunları söyledi:

GİRGİN: 20 YILLIK AKP İKTİDARININ ÖZETİ SARAY VAR ÇADIR YOK!

Dün TBMM deprem için verdiği aranın ardından çalışmalarına başladı. CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, Genel Kurul’da iktidarın kifayetsizliğiyle bir felakete dönüşen deprem hakkında bir konuşma yaptı. 

BAŞKAN ÖZCAN: BU DÜZENİ BİZ YENİDEN İNŞA EDECEĞİZ!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ula İlçe Başkanı Hüseyin Özcan, depremin ardından yaşanan normalleşme sürecine ilişkin değerlendirmede bulundu. Başkan Özcan: "El ele vereceğiz. O illerimizi yeniden inşa edeceğiz. “Dedi.

CHP SEYDİKEMER İLÇE BAŞKANLIĞI’NDAN NEZAKET ZİYARETİ 

Cumhuriyet Halk Partisi Seydikemer İlçe Başkanı Cemil Daydır; görevine yeni atanan CHP Fethiye ilçe başkanı Mustafa Koyuncu’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

GİRGİN'DEN DEPREM BÖLGESİNDE MALÜLLÜK AYLIĞI İÇİN KANUN TEKLİFİ

CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin deprem bölgesinde, meslekte kazanma gücünün en az yüzde 60’ını kaybedenlerin  sigortalı olması koşuluyla malul aylığı alabilmesi için kanun teklifi verdi. Girgin mevcut yasadaki koşulların deprem bölgesinde uygulanmaması için bu kanun teklifini verdiğini belirtti.

CHP’Lİ GENÇLERDEN BAŞKAN KOYUNCU’YA NEZAKET ZİYARETİ 

CHP’li gençler, CHP Fethiye İlçe Başkanı Mustafa Koyuncu’yu ziyaret etti. Görüşmede, Koyuncu’nun yanı sıra, CHP Fethiye Belediye Meclis Üyesi Miraç Efe Doğan, Turhan Doğu ve çok sayıda partili yer aldı. 

AÇIKGÖZLÜ AİLESİNİN ACI GÜNÜ

Ramazan ve Fatma Açıkgözlü kardeşlerin babaları, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) üyesi Müslüm Açıkgözlü dualar ile son yolculuğuna uğurlandı. Yeni Camii'de kılınan cenaze namazına CHP İlçe Başkanı Mustafa Koyuncu, CHP Muğla Milletvekili A.A. Mehmet Demir ve çok sayıda vatandaş katıldı.

CHP’Lİ ALBAN’DAN ERDOĞAN'A ÇAĞRI: “MİLLETİN PARASIYLA YAPTIĞINIZ YAZLIK SARAYI DEPREMZEDELERE AÇIN”

CHP Muğla Milletvekili Mürsel Alban, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a çağrıda bulundu. Alban, “milletin parasıyla yaptığınız Marmaris’teki yazlık sarayı, depremzedelere açın, gelip orada barınsınlar” dedi.

GİRGİN: ESNAFI EYT KAPSAMINA ALMAMAK İÇİN Mİ YAPILANDIRMA KAPSAMINA ALMIYORSUNUZ?

Dün TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda vatandaşların kamuya yönelik borçlarını yapılandıran kanun görüşmeleri yapıldı. CHP Muğla Milletvekili ve Plan ve Bütçe Komisyonu üyesi Süleyman Girgin, borçları yapılandırılmayan esnafın EYT düzenlemesinde kapsam dışı kalacağını vurguladı.  Girgin şunları söyledi: