Gazeteciler Günü Haberleri

Gazeteciler Günü Haberleri

BAŞKAN ADAYI DEMİRTAŞ’TAN AHDE VEFA ÖRNEĞİ

Geçtiğimiz yıl yapılan Fethiye Esnaf ve Sanatkârlar Odası seçimlerinde az bir fark ile başkanlığı kaybeden Kamil Mutlu Demirtaş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla basın mensupları ile buluştu. 

ZAFER PARTİSİ’NDEN 10 OCAK MESAJI

Zafer Partisi Fethiye İlçe Başkanlığı tarafından 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü için açıklama yapıldı.

FTSO, BASIN EMEKÇİLERİYLE KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ 

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO), Fethiye’de ve Seydikemer’deki basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kahvaltılı etkinlikle kutladı. FTSO Meclis Başkanı Kemal Hıra ve Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı tüm basın emekçilerinin, 10 Ocak Gazeteciler Günü’nü kutlayarak, başarılar diledi. 

AK PARTİ FETHİYE İLÇE TEŞKİLATINDAN, SED MEDYAYA ZİYARET

“10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nedeni ile AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve Yönetim Kurulu, SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener ve ekibini ziyaret etti. 

CHP’Lİ ERBAY, “ÇAĞDAŞ DEMOKRASİLERİN GEREĞİ ÖZGÜR BASINDIR”

CHP Muğla Milletvekili ve Dijital Mecralar Komisyonu üyesi Av. Burak Erbay, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yaptığı açıklamada, “Her türlü zorluğa ve baskıya rağmen, halkın haber alma hakkını savunan bütün basın emekçilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlarım.” dedi.

KAYMAKAM KARAMAN’IN “10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ” MESAJI

Fethiye Kaymakamı Yusuf İzzet Karaman, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

BAŞKAN OTGÖZ, BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla, Seydikemer ve Fethiye’de görev yapan gazeteciler ile yerel ve ulusal basın-yayın kuruluşlarının temsilcileri ile akşam yemeğinde bir araya geldi.

GENEL MÜDÜR ERKILINÇ’IN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Cavit Erkılınç, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolasıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

CHP'Lİ DEMİR'DEN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) milletvekili aday adayı Mehmet Demir, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle kutlama mesajı yayınladı. 

VALİ TAVLI'DAN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Muğla Valisi Orhan Tavlı, 10 Acak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle mesaj yayımladı.

BAŞKAN KARACA'DAN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

BAŞKAN OTGÖZ, 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ’NÜ KUTLADI

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, basın mensuplarının gününü kutladı. Başkan Otgöz; “Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında, Türkiye Yüzyılı’nda ulusal ve yerel basın mensuplarımızla ilçemizin gelişmesi için çalışacağız” dedi. 

Ftso, 10 Ocak Gazeteciler Gününde Basın Çalışanları İle Kahvaltı Buluştu

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO), 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde Fethiye’de görev yapan basın emekçileri ile kahvaltıda buluştu. FTSO Meclis Başkanı Mustafa Büyükteke ve Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı basın çalışanlarının, 10 Ocak Gazeteciler Günü’nü kutlayarak, özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti ve başarılar diledi.

Başkan Karaca, Çalışan Gazeteciler Günü’nü Kutladı

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, yayımladığı yazılı mesajla 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Yellice, ‘’Gazetecilik Fedakarlık İsteyen Bir Meslek’’

Ülkü Ocakları Fethiye İlçe Başkanı Salman Yellice, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. Başkan Salman Yellice mesajında şu ifadeleri kullandı;

“Dünya Gazeteciler Günü” diye bir kutlama günü yok…

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkanı Nuri Kolaylı, “21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü” olarak kutlanan özel bir basın günü olmadığını açıkladı.

İksirci Tezcan'dan SED Medya'ya kutlama ziyareti

Fethiye'nin tanınmış esnaflarından Tezcan Göktepe, SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı ve Muğla İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı Seda Köktener'i ziyaret etti. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle SED Medya'ya ziyarette bulunan İksirci Tezcan'ın sahibi Tezcan Göktepe, tüm çalışanların gününü kutladı. 

SED Medya'dan Soydemir'e ziyaret

SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener, Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir'e iade-i ziyarette bulundu. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Köktener'i ziyaret eden Soydemir'e bu kez SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener, ekibiyle birlikte ziyarette bulunup çalışmalarında başarılar diledi.

Öztürk Basın Çalışanları İle Bir araya Geldi

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla basın çalışanları ile bir araya geldi. İlçe Başkanı Öztürk, “2021 yılında teşkilat olarak daha aktif olacağız. Her aşamada vatandaşlarımızla beraber olmayı amaçlıyoruz. Proje ve kampanyalarımızı sizlerle sahada paylaşmak istiyoruz” dedi.

AK Parti Menteşe'den Gazetecilere Anlamlı Çalışma

AK Parti Menteşe İlçe Başkanlığı "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" dolayısıyla parti binasında kitaplık oluşturuldu.

İlçe Başkanı Arıç’tan kutlama ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi Seydikemer İlçe Başkanı Mehmet Arıç beraberinde yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclisi üyeleri ile birlikte; 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla SED Medya’yı ziyaret ettiler. İlçe Başkanı Arıç, günün anısında SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener’e plaket takdim etti.

Soydemir, “Fedakar basın çalışanlarının günlerini kutluyorum”

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında SED Medya’ya kutlama ziyaretinde bulundu. Oda Başkanı Soydemir, “Fedakarca ve zor şartlarda görevlerini yerine getiren; halkımızın, esnafımızın sesi ve kulağı olan basın çalışanlarımızın gününü kutluyorum” dedi.

Başkan Demirel 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı

Muğla Ülkü Ocakları Başkanı Burak Demirel, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Muğla’daki yerel gazeteleri ve haber ajanslarına ziyarette bulundu. Ülkü Ocakları Başkanı Burak Demirel ziyaretler kapsamında Sed Medya Menteşe Şubesi'ni de ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.

Çoban, Gazeteciler demokrasimizin barometresidir

İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Fatih Çoban beraberinde parti üyesi Taner Şahin ile birlikte Fethiye'deki çalışan gazetecilere ziyaretlerde bulundu. Çoban, SED Medya'yı da ziyaret ederek çalışan gazetecilerin gününü kutladı. 

10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutladılar

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle çeşitli ziyaretler ve basın açıklamaları gerçekleştirildi. Açıklamalarda çalışan gazetecilerin günü kutlanırken basının özgür ve tarafsız olması gerektiği vurgulandı. 

Milletvekili Gökcan, Çalışan Gazeteciler gününü kutladı

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısı ile mesaj yayımladı.

Vali Tavlı’dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı

Muğla Valisi Orhan Tavlı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. 

Uçak’tan ‘Çalışan Gazeteciler Günü’ mesajı

Eğitim Bir-Sen Muğla Şube Başkanı Önder Uçak, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajında, demokrasinin güçlenmesine büyük katkı sunan basın çalışanlarına her yıl siyaseten verilen mesajların bir gün sonra unutulmadığı, sahada çalışan gazetecilerin yaşam şartlarının iyileştirildiği bir gelecek temennisinde bulundu.

Mete Çalışan Gazeteciler gününü kutladı

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı. İl Başkanı Mete mesajında, toplumda meslek ahlak ve bilinci ile hareket eden ve mesleklerini bu anlayış ile sürdürmenin gayretinde olan gazetecilere olan ihtiyacın her geçen gün daha da arttığını vurguladı. 

Başkan Aras’tan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü mesajı

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.