Fethiye'li boksör galibiyetle maçı tamamladı

Fethiye'den Türkiye'yi temsil etmek için Nikolett Szabo Gürcistan'a 20 Mayısta yola çıkan Songül Arslan Ayten, Almanya Münih'te yapılan 6 rauntluk mücadelesini galibiyetle taçlandırdı.

PAYLAŞ
Dost Gazetesi - Meral Dal

6 rauntluk mücadelede maçın 1. ve 2. raund’unda ezici üstünlükle tamamlarken 3. rauntunda rakibi Nikolett Szabo maçı hakem kararı ile bıraktı. Gecenin 5. maçı Almanya saati ile 20:45 Türkiye saati ile 21:45’te S Sport tv,Fight24.tv ve münchen.tv ‘den maç canlı yayınlandı. Ayrıca evren_arslann İnstagram adresimden de canlı yayınlandı.

Ayten, “Bayrağımızı dalgalandırmaya devam edeceğim”
Maçın başından sonuna kadar tezahüratlarını eksik etmeyen gurbetçi Türk kardeşlerimize teşekkür eden Profesyonel  Sporcu Songül Arslan Ayten “Adım adım Avrupa ve Dünya Kemerine gideceğim. Promatörümüz ve Menejerim Levent Çukur’a çok teşekkür ederim, Bizleri maddi manevi destekleyen Yılmaz ve Paşa Altınyüzük beylere,Maya Deri sahibi İshak Bozkurt bey’e , Sporcu velimize ,bizlere moral ve motivasyon için arayan , soran ,mesaj atan , ekranlar başında izleyen herkese teşekkür ederim iyiki varsınız takipte kalın izlemede kalın bayrağımızı dalgalandırmaya devam edeceğim. “ dedi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN