Fethiye'de 2. Hacı Faik Torunoğulları Satranç Turnuvası Sona Erdi

22-23 Haziran tarihleri arasında düzenlenen Orka Hotels Geleneksel Hacı Faik Torunoğulları 2. Anı Satranç Turnuvası Özel Girne Koleji Anadolu Lisesi'nde sona erdi.

PAYLAŞ
Dost Gazetesi - Volkan YENGEL

Geçtiğimiz sene ilk kez organize edilen ve bu sene de ikincisi düzenlenen Orka Hotel Geleneksel Hacı Faik Torunoğulları 2. Anı Satranç Turnuvası sona erdi. 22-23 Haziran tarihleri arasında Özel Girne Koleji Anadolu Lisesi’nde düzenlenen turnuvaya yurdun dört bir yanından 150 oyuncu katıldı. 2 gün kıran kırana geçen mücadelelerin ardından turnuva tören ile sona erdi. Kazananlara ise plaketleri ve ödülleri taktim edildi.
Program hakkında konuşan Fethiye Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Harun Reşit Yiğit, “Rahmetli Hacı Faik Torunoğulları adına düzenlenen turnuvanın ikincisi sona erdi. İnşallah bu turnuvanın devamı gelecek. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Herkesin geçmiş Kurban Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

Fethiye'de 2. Hacı Faik Torunoğulları Satranç Turnuvası Sona Erdi
TSF Fethiye İlçe Temsilcisi Ünat Sayın, “Faik Torunoğulları anısına düzenlenen turnuvanın bu yıl ikincisi tamamlandı. Turnuvamızı 150 sporcu ile sınırlı tuttuk. 2 gün boyunca çekişmeli bir turnuva geçti. İkincisi düzenlenen bu satranç sürecine Ercan Torunoğulları ile başlamıştık. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
Orka Hotels İnsan Kaynakları Müdürü Mehmet Sevdirir, “Geleneksel hale gelen Hacı Faik Torunoğulları satranç turnuvasının bu yıl ikincisini düzenledik. Turnuvaya katılan tüm sporculara Orka Grup adına teşekkür ediyorum” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN