Güncel

Son dakika Güncel haberler, en son Güncel haberler, Güncel haberler burada, haber oku | Güncel

Güncel Haberleri

Yavru Deniz Kaplumbağa Ölüsü Kıyıya Vurdu

Muğla’nın Datça ilçesinde yavru Caretta Caretta Deniz Kaplumbağası yavrusunun ölüsü kıyıya vurdu. Sahilde yürüyüş yapan vatandaşlar tarafından bulunan ölü Caretta Caretta yavrusu Datça Belediyesi yetkililerine teslim edildi.

Demokrasi Meşalesinin Ateşinin Yakıldığı Marmaris'te 15 Temmuz Demokrasi Ve Milli Birlik Programı Düzenlendi

Tüm ülke genelinde olduğu gibi o geceki olayların merkezlerinden biri olan Muğla'nın Marmaris ilçesinde de hain darbe girişiminin 8. yıl dönümünde ‘15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü' programları düzenlenerek, milli birlik ve demokrasi nöbeti tutuldu.

Sosyal Yardımlar Fethiye’de Aralıksız Devam Ediyor

Fethiye Belediyesi Sosyal İşler Müdürü Ali Rıza Kıroğlu, Fethiye’de sosyal yardım hizmetlerinin devam edişi hakkında açıklamada bulundu. Yardımlarımızı devam ettiriyoruz diyen Müdür Kıroğlu, “Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’nın başlatmış olduğu hizmetler aralıksız devam ediyor” dedi.

15 Temmuz Şehitleri Fethiye’de Anıldı

FETÖ Terör Örgütü'nün hain darbe teşebbüsüne karşı verilen şanlı zaferin 8'inci yıldönümünde Fethiye’de 15 Temmuz Şehitleri’ni Anma Programı düzenlendi.

15 Temmuz şehitleri için 62 kilometre pedal çevirdiler

Muğla'nın Marmaris ilçesinde bu yıl 7.'si düzenlenen 15 Temmuz Şehitlerini Anma Bisiklet Yol Yarışı'nda ter döken 254 bisikletçi, 15 Temmuz şehitleri için 62 kilometre pedal çevirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konakladığı otel, 15 Temmuz'un izlerini koruyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 15 Temmuz 2016'da Muğla'nın Marmaris ilçesinde konakladığı otel Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) suikast timinin yol açtığı tahribatın izlerini taşırken, 120 merminin isabet ettiği oteldeki görüntüler görenleri duygulandırıyor.

Başkan Ünlü, CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek'i ağırladı

Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek’i ağırladı.

Muğla'da 15 Temmuz demokrasi şehitleri anıldı

Muğla'da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü anma etkinlikler çerçevesinde demokrasi şehitleri için bisiklet yarışı startı verildi, Hatıra Ormanı'nda fidan dikimi yapılıp ardından şehitlik ziyareti gerçekleştirildi.

Menteşe'de boğalar kıran kırana mücadele etti

Muğla'nın Menteşe ilçesinde bu yıl 10'uncusu düzenlenen boğa güreşi festivalinde boğalar kıran kırana mücadele etti.

Başkan Akdenizli’den 15 Temmuz Mesajı

Seydikemer Belediye Başkanı Önder Akdenizli, 15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Hafta içi Fethiye'de hava nasıl olacak?

Fethiye'de 15 Temmuz 2024 Pazartesi günü hava durumu nasıl olacak? Fethiye'de hafta içi hava durumunu sizler için haberimizde derledik.

Kaymakam Ertaş, ‘15 Temmuz zaferin yıl dönümüdür’

Fethiye Kaymakamı İsmail Hakkı Ertaş, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Piste çıkan boğaları para yağmuruna tuttular

Muğla'nın Menteşe ilçesine bağlı Algı Mahallesi'nde 10'uncusu düzenlenecek boğa güreşi öncesinde davul zurna eşliğinde görücüye çıkan boğalar para yağmuruna tutuldu. Boğacılar, deste deste savurdukları paralarla büyük ilgi çekerken, boğaların yanına yaklaşmaya korkan davulcular ise bu paraları toplayamadı.

Menteşe Devlet Hastanesi'nde güvenlik ve risk analizi değerlendirmesi yapıldı

Menteşe Devlet Hastanesi, hasta güvenliği, çalışan güvenliği, tesis güvenliği ve risk analizini değerlendirmek amacıyla hastane idaresi tarafından bina turu gerçekleştirdi.

Başkan Ünlü işçilerle kahvaltıda buluştu

Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü, Fen İşleri Müdürlüğü işçileri ile Makine Araç Parkı’nda düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.

Muğla Menteşe'de hafızlık icazet programı düzenlendi

Muğla Menteşe Müftülüğü'ne bağlı Hacı Bekir Çığlı Kız Hafızlık Kur’an Kursu’ndan mezun olan 29 öğrenci için icazet programı düzenlendi.

Muğla'da boğalar güreş öncesi görücüye çıkarıldı

Muğla'nın Menteşe ilçesi Algı Mahallesi'nde bu yıl 10'uncusu düzenlenecek olan boğa güreşi öncesinde boğalar görücüye çıkarıldı. Geleneksel festival kapsamında düzenlenen etkinlikte, güreşecek boğalar davul zurna eşliğinde vatandaşlara tanıtıldı.

‘Kıyıda yer yok’ deyip şemsiyeleri ve havlularıyla meydana geldiler

Muğla’nın Bodrum ilçesinin kent meydanında bir araya gelen vatandaşlar, kıyı işgallerine karşı renkli bir eylem gerçekleştirdi. Şemsiyelerini, havlularını ve şişme havuzlarını alıp meydana gelen vatandaşlar, yetkililere seslerini duyurmaya çalıştı.

Berber ve kuaförlerin bir günlük kapanma kararına Bodrum'dan tepki

Ticaret Bakanlığının kuaför ve güzellik salonlarının ülke genelinde haftanın bir günü kapalı olmasına yönelik getirdiği uygulama yürürlüğe girerken, Muğla'nın Bodrum ilçesindeki işletmelerin pazar günü kapalı olmasına karar verildi.

Toplam 14988 haber.