Büklü'den İlköğretim Haftası Mesajı

Seydikemer Ak Parti İlçe Başkanı Ali Büklü, İlköğretim Haftası dolayısı ile bir kutlama mesajı yayımladı. 

PAYLAŞ
Dost Gazetesi -

Başkan Ali Büklü mesajında; “Her evladımızın eğitim hakkından istisnasız yararlandığından emin olacağız. Seydikemer'imizin eğitim alanında hak ettiği yeri almasında her şeyimizle destek olacağız” dedi.

Büklü, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Yeni bir eğitim yılına başlamanın heyecanı içerisindeyiz. Geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimiz ve çocuklarımıza daha iyi bir gelecek bırakmak için bize de çok iş düşüyor. Güçlü Türkiye Yüzyılı'nın inşaasina ekonomi, teknoloji, eğitim ve her alanda var gücümüzle çalışacağız. Her evladımızın eğitim hakkından istisnasız yararlandığından emin olacağız. Seydikemer'imizin eğitim alanında hak ettiği yeri almasında her şeyimizle destek olacağız.

11 Eylül Pazartesi itibariyle başlayacak olan 2023-2024 eğitim öğretim yılımızın geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerimize, emeği ödenmez kıymetli öğretmenlerimize, sevgili çocuklarımızı yetiştiren saygıdeğer velilerimize ve de okullarımızda emeği geçen çalışanlarımıza hayırla, mutluluk ve başarılarla dolu geçmesini temenni ediyorum.

Çocuklarımızı evlerinden alıp eğitim yuvalarına güvenle ulaştıran kıymetli servis şoförlerimizin de yollarının açık, yolculuklarının güvenle geçmesini diliyorum.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN