Güler ve Öndeş Ailesinin Mutlu Günü 

Büyükbirlik Partisi Fethiye ilçe Başkanı Harun Güler'in oğlu Hasan ile Funda çifti, Şımarık Düğün Salonunda rüya gibi bir düğünle dünya evine girdi. 

PAYLAŞ
Dost Gazetesi - Dost Gazetesi

Büyükbirlik Partisi Fethiye ilçe Başkanı Harun Güler’in oğlu Hasan ile Funda çifti, Şımarık Düğün Salonunda rüya gibi bir düğünle dünya evine girdi. 

Büyükbirlik Partisi Fethiye ilçe Başkanı Harun Güler’in oğlu, İç İşleri Bakanlığında Uzman Yardımcısı Oğlu Hasan Bozkurt Güler ile Maliye Bakanlığında Maliye Müfettiş Yardımcısı Funda Öndeş Güler 9 Eylül Cumartesi Akşamı Fethiye’de dünya evine girdi. 

Şımarık Düğün Salonunda gerçekleşen düğün merasimine, Seydikemer Belediye Başkanı Önder Akdenizli, Fethiye İlçe Emniyet Müdürü Kayhan Dadaşoğlu, Fethiye Gençlik ve Spor Müdürü Harun Reşit Yiğit, Fethiye Yüksekokul Müdürü Fahri Yiğit, AK Parti İlçe yöneticileri, İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Tolga Turgutoğulları, Deva Partisi Fethiye İlçe Başkanı Saniye Parça Kulaç, Chp Seydikemer İlçe Başkanı Cemil Daydır, Chp Antalya Büyük Şehir Belediye Meclis Üyesi Halil Arıkan, Avukat Aydın Tilkici,  sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve Güler ve Öndeş ailesi yakınları katıldı. 

Hasan ile Funda çifti eğlenceli bir düğün ile hayatlarını birleştirdiler. Yüzlerce davetlinin yer aldığı organizasyonda katılımcılar, genç çifti yalnız bırakmadı.

Güler ve Öndeş Ailesinin Mutlu Günü 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN