Fethiye'de Öğrenciler Karnelerini Aldı

Milli Eğitim Bakanlığına (MEB) bağlı ilk ve ortaöğretim okullarındaki 20 milyonu aşkın öğrenci, karne alarak yaz tatiline girdi. Muğla'nın Fethiye ilçesinde bulunan Kaymakam Mustafa Karslıoğlu Ortaokulu öğrencileri de karnelerini düzenlenen törenle alarak tatile girmiş bulundular.

PAYLAŞ
Dost Gazetesi - Volkan YENGEL

Milli Eğitim Bakanlığına (MEB) bağlı ilk ve ortaöğretim okullarındaki 20 milyonu aşkın öğrenci, karne alarak yaz tatiline girdi. Muğla’nın Fethiye ilçesinde bulunan Kaymakam Mustafa Karslıoğlu Ortaokulu öğrencileri de karnelerini düzenlenen törenle alarak tatile girmiş bulundular.

2023-2024 eğitim öğretim yılının son ders zili bugün çaldı. Bununla birlikte öğrenciler, karnelerini alarak yaz tatiline girdiler. Milli Eğitim Bakanlığına (MEB) bağlı ilk ve ortaöğretim okullarındaki 20 milyonu aşkın öğrenci, Muğla’da da 168 bin 062 öğrenci bugün karnelerini aldılar. Muğla’nın Fethiye ilçesinde bulunan Kaymakam Mustafa Karslıoğlu Ortaokulu öğrencileri de düzenlenen karne töreniyle beraber karnelerine kavuşarak yaz tatiline girdiler. Öğrencilerin karne heyecanı yüzlerinden okunurken ortaokula veda eden sekizinci sınıf öğrencileri okullarına veda ettiler. Okuldaki sınıf birincisi öğrencilere de madalya takdimi gerçekleşti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN