11. YILDÖNÜMÜNDE BASIN MENSUPLARI İLE BİR ARAYA GELDİLER

Kaşlı Et Sahibi Ramazan Kaşlı, işletmesinin 11. kuruluş yıldönümünde Fethiye'de görev yapan basın mensupları ile bir araya geldi.

PAYLAŞ
Dost Gazetesi -

Kaşlı Et firmasının Foça Mahallesi’ndeki merkezinde gerçekleşen etkinlikte, geçtiğimiz günlerde Türkiye rekoru kıran Arap isimli boğanın etinden yapılan yemekler ikram edildi. Kaşlı Et Sahibi Ramazan Kaşlı, Bağlıağaç Mahalle Muhtarı aynı zamanda rekortmen boğanın yetiştiricisi Yücel Özdemir ve basın mensuplarının yer aldığı yıldönümü kutlaması sohbet havasında geçti.
“HER ZAMAN EN İYİSİNİ YAPMAYA ÇALIŞIYORUZ” 
Kaşlı Et Sahibi Ramazan Kaşlı yaptığı açıklamada, “11. yılımızı kutlamak üzere burada toplandık. Geçtiğimiz günlerde Türkiye rekoruna imza attığımız, Arap isimli dananın etinden siz basın mensuplarımıza ikram etmek istedik. Davetimize katılan herkese çok teşekkür ediyorum. Kaşlı Et olarak her zaman en iyisini yapmaya çalışıyoruz” şeklinde ifadeler kullandı.
“YETİŞTİRİCİ ARKADAŞLARA ÖRNEK OLDUĞUMUZU DÜŞÜNÜYORUM”  
Bağlıağaç Mahalle Muhtarı Yücel Özdemir yaptığı açıklamada, “Salı günü Türkiye rekorunu gerçekleştirdik. Arap isimli boğayı ben yetiştirdim ve Ramazan Kaşlı’ya satışını yaptım. Hem rekor hem de 11. yıldönümü vesilesiyle basın mensubu arkadaşlarımız ile buluşmak istedik. Sizler bölgemizin haberlerini en iyi şekilde kamuoyuna aktarıyorsunuz. Ev sahipliğinden dolayı da Ramazan Kaşlı’ya çok teşekkür ediyorum. Türkiye rekorunun ülkemize gelmesinde ailemin büyük emeği var. Bu anlamda bölgemizdeki yetiştiricilik yapan arkadaşlarımıza örnek olmuşuzdur. 933,5 kilogram karkas et rekorumuzu geçen arkadaşımızı ilk ben tebrik edeceğim” dedi.
“BİZLER BİR AİLE GİBİYİZ”
Açıklamasını sürdüren Muhtar Özdemir, “Basın mensupları ve bizler de bir aile gibiyiz. İnşallah sizlerin aracılığıyla başka arkadaşlarımıza vesile olabileceğimizi düşünüyorum. Haberin yayınlanmasının ardından ülkemizin birçok yerinden arayan oldu. Teşekkür ettiler ve nasıl bir besleme yöntemi izlediğimi sordular. Ben bu yöndeki tecrübelerimi paylaştım” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN