ADAY ADAYI AYDIN TİLKİCİ İLGİYLE KARŞILANDI   

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 28. Dönem Muğla Milletvekili Aday Adayı Av. Aydın Tilkici, seçim çalışmaları kapsamında CHP Datça İlçe Örgütü'nü ziyaret etti. Partililer tarafından ilgiyle karşılanan Aday Adayı Tilkici, genel seçimlerin büyük önem taşıdığını belirtti. 

PAYLAŞ
Dost Gazetesi -

Sohbet havasında geçen ziyarette CHP Muğla Milletvekili Aday Adayı Aydın Tilkici, bölge genelindeki faaliyetleri ile ilgili olarak bilgiler aktardı. CHP Datça İlçe Başkanı Abdullah Gürsel Uçar, yönetim kurulu üyeleri ve partililerle; ilçe örgütünde bir araya gelen Aday Adayı Tilkici, seçim çalışmaları ile ilgili değerlendirmelerde bulunurken, toplantı sonunda partililerle sohbet etti. 
Ziyareti değerlendiren CHP Muğla Milletvekili Aday Adayı Aydın Tilkici, “14 Mayıs Pazar günü yapılacak genel seçimler öncesinde çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Bu kapsamda Datça İlçe Örgütümüz ve partililerimizle toplantıda bir araya geldik. Hem çalışmalarımı anlattım hem de birlikte yapabileceğimiz faaliyetler hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Konukseverliklerinden ve yoğun ilgilerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN