Akdenizli, Partilileri Selamladı

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Salonu'nda AK Parti Muğla İl Başkanlığı tarafından düzenlenen tanıtım toplantısında Cumhur İttifakı Seydikemer Belediye Başkan Adayı B. Önder Akdenizli, partilileri selamladı.

PAYLAŞ
Dost Gazetesi - Volkan YENGEL

AK Parti Muğla İl Başkanlığı tarafından 4 Ocak Pazar günü Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Salonu’nda aday tanıtım toplantısı düzenlendi. Düzenlenen programda Cumhur İttifakı Seydikemer Başkan Adayı B. Önder Akdenizli, partilileri selamlayarak Seydikemer’i daha iyi yerlere getirmek için hizmet etmek istediğini belirtti.
B. ÖNDER AKDENİZLİ KİMDİR?
1979 Fethiye doğumlu olan B.Önder Akdenizli, Gaziosmanpaşa Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nden mezun olmuştur. Tarım, inşaat, akaryakıt, gıda, taşımacılık ve lojistik sektörlerinde Seydikemer ve Fethiye'ye katma değer ve istihdam sağlayan yatırımlara öncü olmuştur.
Siyasi hayatına Ülkü Ocaklarının değişik kademelerinde görev alarak başlamıştır. 2019 yerel seçimlerinde AK Parti Seydikemer ve Muğla Büyükşehir Belediye Meclis Üyeliğine seçilmiştir. Seydikemerspor Kulüp Başkanı olan Akdenizli, aynı zamanda Seydikemer Üniversitesi Yaşatma Derneği ve Fenerbahçe Kulübü Kongre Üyesidir. Seki Zümrüt Çayırı Altın Kemerli tek güreş ağası unvanına sahiptir.
Akdenizli, 7 yıl üst üste Vergi Rekortmenleri listesine girmiştir. 22 Mart 2023 Çarşamba günü Belediye Meclisinde Seydikemer Belediye Başkanlığı’na seçilmiştir.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN