Başkan Akdenizli, Esnaf ve Vatandaşların Taleplerini Dinledi

Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli, ilçede esnaf ziyaretinde bulunarak, vatandaşların talep ve önerilerini dinledi.

PAYLAŞ
Dost Gazetesi -

Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli, ilçedeki esnafları ziyaret etti. Esnafları iş yerlerinde ziyaret eden Akdenizli, vatandaşlarla sohbet etti.
Seydikemer’in gelişmesi ve büyümesi için mücadele eden herkesin görüşüne önem verdiklerini vurgulayan Başkan Akdenizli, Türkiye’nin ikinci yüzyılında Seydikemer için daha çok çalışacaklarını kaydetti. Seydikemer’de yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi veren Akdenizli, vatandaşların istek ve taleplerini dinledi.
Akdenizli, ziyaretinin ardından yaptığı açıklamada, kentin dört bir yanında vatandaşlarla bir araya geleceklerini söyledi. Seydikemer’de birlik ve beraberlik içinde çalışmalara devam edeceklerinin altını çizen Akdenizli; “Bu kentte çalışan, üreten; ilçemizin gelişmesine katkı sunan herkese saygımız sonsuzdur. Seydikemer henüz 9 yıllık bir ilçe olmasına rağmen, yatırımlarla her geçen gün büyüyen, Muğla’nın parlayan bir ilçesi haline geldi. Seydikemer, bereketli toprakları, zengin doğal ve kültürel değerleriyle adeta işlenmeyi bekleyen bir maden gibi. Bizde bu değerli ilçemizi, bugüne kadar yapılan yatırımların üstüne koyarak, daha çok gelişmesi için çalışacağız” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN