Cumhur İttifakı Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten Kimdir?

Milliyetçi Hareket Partisi, 2 büyükşehir ilçe, 53 ilçe belediye başkan adayı olmak üzere toplam 55 adayını daha açıkladı. Yapılan açıklamaya göre Cumhur İttifakı Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten Oldu. Peki, Muhammet Kökten kimdir?

PAYLAŞ
Dost Gazetesi - Volkan YENGEL

MHP 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde yarışacak adaylarını açıkladı. Cumhur İttifakı Fethiye Belediye Başkan Adayı olarak Muhammet Kökten'in ismi duyuruldu. Partililer ve Fethiye'de yaşayan vatandaşlar Muhammet Kökten kimdir? sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki Muhammet Kökten kimdir, nerelidir?

MUHAMMET KÖKTEN KİMDİR?
Muhammet Kökten Muğla Fethiye'de tanınmış bir turizmcidir. AK Parti'den Fethiye Belediye Başkanı adaylığını koyan Muhammet Kökten MHP'nin de Fethiye adayı oldu. Cumhur İttifakı'nın adayı olan Muhammet Kökten uzun süre AK Parti'de siyaset yapmıştır. 

Muhammet Kökten bir dönem FTSO Başkan Yardımcısı olarak görev yapmıştır. Aday adaylığını açıklayan Kökten, bu görevinden istifa etmiştir. Kökten, hali hazırda Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı'dır. AK Parti Fethiye Belediye Meclis Üyeliğinde bulundu. Cumhur İttifakı Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten, Fethiye Ölüdeniz’de otel işletmeciliği yapmaktadır.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN