Haberler / Güncel / FETHİYE'DEN DEPREM BÖLGESİNE 2 KONTEYNER EV GÖNDERİLDİ FETHİYE'DEN DEPREM BÖLGESİNE 2 KONTEYNER EV GÖNDERİLDİ Fethiye'den deprem bölgesine yardım için 2 konteyner ev ve yardım malzemeleri, depremzedelere ulaştırılmak üzere yola çıktı. PAYLAŞ 11.02.2023 10:58 Güncelleme: 11.02.2023 10:58 457 Dost Gazetesi - Fethiye Kaymakamlığı koordinasyonunda Fethiye’den deprem bölgesine yardımlar devam ediyor. Başlatılan yardım kampanyasında 2 konteyner ev ve yardım malzemeleri, depremzedelere ulaştırılmak üzere yola çıktı. HABERİ PAYLAŞ: İlk Yorum Yazan Sen Ol! BUNLARA DA BAKIN Belediye Personelinden Başkan Ünlü'ye Atatürk Portresi Muğla Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti üyeleri bir araya geldi Denizcilere Fırtına Uyarısı Ortaca Festivalinde Ankaralı Ayşe Rüzgarı Belediyeden Karavan Ve Çadırlara Yönelik Denetim Muğla’da 6 Ayda 29 Bin Kişi İşe Yerleştirildi Çok Okunanlar 1 Hırsız turist yakayı ele verdi 2 Sahil Güvenlikten gezi teknesinde rahatsızlanan vatandaşa tıbbi tahliye 3 Ali Koç'tan Ferdi Kadıoğlu ve En-Nesyri açıklaması 4 Deniz otobüsü seferlerinde yeni tarife 5 Muğla Büyükşehirin araç filosuna 76 yeni araç kazandırılıyor 6 Komünist Başkan Yatağan Belediye Başkanı Günay’ı ziyaret etti İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Fethiye’de Otomobil İle Motosiklet Çarpıştı! Feci Kazada 1 Yaralı Fethiye Balıkçılarından Palamut Beklentisi: "Eski Günler Geri Gelecek mi?" DAHA FAZLA Fethiye Cuma Pazarı’nda Karpuzun Fiyatında Sert Düşüş! Ne Kadar Oldu Fethiye Esnaf ve Sanatkârlar Odası’ndan Aşure İkramı Fethiye Kesikkapı Mahallesi’nde Aşure Programı Fethiye Alzheimer Derneği’nde muhteşem canlı müzik dinletisi MUSKİ’nin Köstebeği Muğla’yı Tarıyor