Karaca, 'Şehrimizi güzelleştireceğiz'

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Muğla Büyükşehir Belediyesi'nde düzenlenen ilk meclis toplantısına katıldı. Toplantıyla ilgili açıklama yapan Karaca, 'Büyükşehir için Fethiye'den görevlendirme yapıldı' dedi.

PAYLAŞ
Dost Gazetesi - Volkan YENGEL

31 Mart Yerel seçimlerinden sonra Muğla Büyükşehir Belediye meclisi Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras başkanlığında ilk defa toplandı ve 21 madde görüşüldü.
Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca da Muğla Büyükşehir Belediyesi’nde düzenlenen ilk meclis toplantısına katıldı. Toplantıyla ilgili açıklama yapan Karaca, “Büyükşehir için Fethiye’den görevlendirme yapıldı” dedi.
“Büyükşehir için Fethiye’den görevlendirme yapıldı” 
Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca,“ Dün ilk meclis toplantısını yaptık ve büyükşehirde toplantıya katıldık. Muğla’da gerçekleştirilen toplantıda imar konusunda büyükşehir için Fethiye’den görevlendirme yapıldı. Turizm ve plan bütçede de arkadaşlarımız görevlendirildi. 
Fethiye’de, genellikle imarla ilgili sorunlar var, o konuda da son aşamalardayız. Komisyonlar oluştu. Toplantı biter bitmez 13 ilçe başkanlarımız ile Muğla’da, şehirlerimiz için güzel işler yapmak amacıyla konuştuk. Birliktelik adına güzel bir gündü.
Fethiye’nin temel sorunlarını aktardım. Ölüdeniz Ovacık bölgesindeki su sorununu konuştuk. Önümüzdeki süreç içinde sorunların çözüleceğini düşünüyorum.”
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN