Karaçulha Muhtar Adayı Hasan Gizli Çalışmalarını Sürdürüyor

Fethiye Karaçulha Mahallesine hizmet noktasında elini taşın altına koyan Muhtar Adayı Hasan Gizli, çalışmalarını sürdürüyor. Karaçulha Mahallesi Muhtar Adayı Hasan Gizli, 'mahalle sakinlerimiz ile birlikte hareket ederek mahallemiz için büyük başarılara imza atacağız' dedi.

PAYLAŞ
Dost Gazetesi - Volkan YENGEL

Kısa sürede Karaçulha’nın birçok sokak ve caddesinde vatandaşlara ulaşan Karaçulha Muhtar adayı Hasan Gizli, Fethiye Belediyesi, Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Fethiye Kaymakamlığı başta olmak üzere sivil toplum örgütleri ve spor kulüpleri ile iletişim ve koordinasyon içinde çalışarak Karaçulha Mahallesi’nin gelişmesine ve toplum nezdinde hak ettiği yerde olmasını sağlamak için göreve talip olduğunu söyledi.

“Sorunların Çözümü İçin Notlarımızı Alıyoruz”
Karaçulha Muhtar adayı Hasan Gizli, “Başarılı bir seçim süreci geçiriyoruz. Karış karış mahallemizde dolaşarak en gencinden en yaşlısına seçmenlerimize ulaşıp, yaşadıkları sorunların çözümü için notlarımızı alıyoruz.  İnşallah 1 Nisan’dan sonra kazanan tüm mahalle sakinlerimiz olacak. Destek veren tüm mahalle sakinlerime ve özverili çalışmalarından dolayı, aza arkadaşlarıma ve de sevenlerime teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN