KARAÇULHASPOR, DEPLASMANDAN ALTIN DEĞERİNDE PUAN ALDI

Muğla Süper Amatör B Grubu'nda mücadele eden Karaçulhaspor, Ortaca Belediyespor deplasmanından altın değerinde 1 puan çıkarttı. 

PAYLAŞ
Dost Gazetesi -

Lig’de topladığı 10 puanla 5. sırada bulunan Karaçulhaspor, deplasmandan altın değerinde puan çıkarttı. Alınan 1 puan sonrası Kulüp Başkanı Mustafa Kocatepe ve Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Dalca açıklamalarda bulundu.
KOCATEPE, “KARAÇULHASPOR, ORTACA’DAN İSTEDİĞİNİ ALDI”
Karaçulhaspor Başkanı Mustafa Kocatepe, “Karaçulhaspor, Ortaca’dan istediğini aldı. Hedef galibiyetti ama 1 puanda bize yeterli. Deplasman yolunda ve genel anlamda bize destek olan herkese teşekkür ediyorum. Bizim hedefimiz play-off. Eğer play-off mücadelesine kalırsak daha da yukarı gitmeyi düşünüyoruz. Bu takım Karaçulha’nın takımı. Sporcuları anıllarından öpüyorum. Herkes yüreğiyle oynadı. Ortaca’dan bir puan almak kolay bir iş değil. Biz bunu başardık. Karaçulha halkını ise önümüzde ki hafta oynayacağımız Dalaman maçına bekliyorum” dedi.
DALCA, “ORTACA DEPLASMANINDAN ÖNEMLİ PUAN ÇIKARTTIK”
Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Dalca, “Ortaca deplasmanından önemli puan çıkarttık. 1 puan aldık. Oyuncularımız çok iyi bir mücadele etti. Ligde hiç puan kaybetmeyen Ortaca’dan puan çıkarttık. Bu lige yeni çıktı. Burada yeniyiz doğrudur. Yanlış transferler yaptığımızın farkına vardık ve o arkadaşlarla yollarımızı ayırdık. Geçen sene bizi şampiyon yapan arkadaşlarımıza daha fazla şans vermeye başladık. Bizi destekledikleri için herkesi kutluyorum. Bu puanı tüm Karaçulha’ya armağan ediyorum. Hedefimiz play-off. Hedeflerimiz doğrultusunda ilerliyoruz” şeklinde konuştu. 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN