Milletvekili Adayı Tan, 'AK Parti'nin yaptıklarını yıkmaya gelen bir anlayış var'

Ak Parti Muğla Milletvekili Adayı Eylem Tan seçim çalışmalarına Ak Parti İl Başkanı Gültekin Akça ile birlikte Göcek mahallesinde sürdürdü.

PAYLAŞ
Dost Gazetesi -

Muğla’yı karış karış gezdiğini, vatandaşlardan gördükleri teveccühün kendilerine enerji ve motivasyon kaynağı olduğunu söyleyen Ak parti Milletvekili Adayı Eylem Tan, “14 Mayıs’ta yapılacak seçim, diğer seçimlerden çok farklı. Bu seçimde sadece bir lider seçmeyeceğiz. Sadece bir Cumhurbaşkanı ya da meclisteki vekilleri seçmeyeceğiz. 14 Mayıs’ta Türkiye’nin gelişmesine ya devam, ya tamam diyeceğiz” dedi.

Milletvekili Adayı Tan, 'AK Parti'nin yaptıklarını yıkmaya gelen bir anlayış var'

‘’AK Parti’nin yaptıklarını yıkmaya gelen bir anlayış var’’

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım dün Fethiye’de coşkulu kalabalığa seslendi. AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım,“ Şu an karşımızda sadece ve sadece Cumhurbaşkanımızı makamından alaşağı etmek isteyen, ondan sonrası içinde herhangi bir çözümü projesi bulunmayan bir yönetim var. Bugüne kadar kazanımlarımızı yok etmek üzere, gelmek isteyen bir yönetim var. AK Parti şu kadar yol yaptı, ben daha fazlasını yapacağım diyen bir güruh yok. AK Parti yollar, köprüler, hastaneler, tüneller, deniz altında tüneller yaptı, ben geldiğimde daha fazlasını yapacağım diyende yok. Ben geldiğimde kayyumları kaldıracağım, özerklik vereceğim diyen bir güruh var. AK Parti’nin yaptıklarını yıkmaya gelen bir anlayış var. Onun biz kazanımlarımızı daha da ileriye götürmek için Recep Tayyip Erdoğan’la yola devam diyeceğiz. 14 Mayıs akşamı Cumhurbaşkanımızın balkon konuşmasını tekrar dinleyeceğiz.”

Milletvekili Adayı Tan, 'AK Parti'nin yaptıklarını yıkmaya gelen bir anlayış var'


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN