BODRUM'DA JANDARMA EKİPLERİ UYUŞTURUCUYA GEÇİT VERMEDİ

Muğla'nın Bodrum ilçesinde yol kontrolü yapan jandarma ekipleri, uyuşturucuya geçit vermedi. Ekipler, 6 şahsın üzerinde uyuşturucu ele geçirdi.

PAYLAŞ
Dost Gazetesi - Dost Gazetesi

Muğla’nın Bodrum ilçesinde yol kontrolü yapan jandarma ekipleri, uyuşturucuya geçit vermedi. Ekipler, 6 şahsın üzerinde uyuşturucu ele geçirdi.

Güvercinlik Karakol Komutanlığı ekipleri, yol kontrol noktasında denetimlerini sıkı bir şekilde sürdürüyor. Vatandaşların yılbaşını huzurlu ve güvenli bir şekilde geçirebilmesi için kontrollerini sürdüren jandarma, narkotik arama köpeği “Efor”un da desteğiyle uyuşturucuya geçit vermiyor.

Ekipler, ilçeye 1102 gram kubar esrar ile girmeye çalışan M.B. adlı şahsı, Güvercinlik’teki kontrol noktasında yakaladı. Şüpheli gözaltına alınırken adli işlemlerin devam ettiği bildirildi.

Jandarma ekipleri ayrıca V.D. isimli şahıs üzerinde 5 gram kubar esrar, S.K. isimli şahıs üzerinde 1 gram kubar esrar ve 1 gram kenevir tohumu, C.Ş. isimli şahıs üzerinde 2 gram kubar esrar, S.M. isimli şahıs üzerinde 5 gram kubar esrar, M.G. isimli şahıs üzerinde yapılan aramada 2 gram kubar esrar ve 1 gram kenevir tohumu ele geçirildi. Şahıslar, ifade işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN