CHP Muğla Adayı Ahmet Aras'tan Açıklama

CHP'den Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı gösterilen Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

PAYLAŞ
Dost Gazetesi - Dost Gazetesi

CHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Ahmet Aras, yaptığı açıklamada Türk Silahlı Kuvvetleri’nde 29 yıl geçirdiğini dile getirerek “Değerli Muğlalılar merhaba. Türk Silahlı Kuvvetleri çatısı altında; 4 yılı askeri lise, 4 yılı harbiye ve 21 yılı yöneticilik olmak üzere tam 29 yıl geçiren ve bu sürenin her gününde; vatanını satmak için değil, korumak için yaşamış bir Muğlalı olarak beni, önce hayata gözlerimi açtığım Bodrum’un "Belediye Başkan Adaylığına" layık görerek onurlandıran, bugün ise Muğla’mızın "Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı" ile gururlandıran Cumhuriyet Halk Partimize minnettarım. Bilinmesini isterim ki, Bodrum’dan Dalaman’a, Datça’dan Fethiye’ye, Kavaklıdere’den Köyceğiz’e, Marmaris’ten Menteşe’ye, Milas’tan Ortaca’ya, Seydikemer’den Ula’ya ve Yatağan’a kadar, cennet Muğla’mızın her köşesini kendi evim gibi görmek, her Muğlalıyı öz ailemden biri olarak kabul etmek, iyi ve kötü günlerinde daima yanlarında olmak, haklarını korumak, vazgeçilmezim olacak” dedi.

“Şimdi zaman, namuslu ve onurlu insanların eseri olan bu çok değerli kurumun değerine ve hizmetlerine değer katma zamanıdır” diyerek açıklamasına devam eden Aras, “Şimdi zaman, Muğla için, ülkemiz için değer üretenlerin yanında olmak ve bu değerli insanların Belediyemizle ilgili ihtiyaçlarını ve sorunlarını, hızla karşılama zamanıdır. Ve şimdi zaman, geçmişte olduğu gibi bugün de doğal değerlerimizi parsel parsel satan, bu satışlardan elde ettikleri gelirleri ise Muğla için değil, başka işlerde kullananların ilaçlı gazoz etkisindeki vaatlerinden, uzak durma zamanıdır. Çünkü Muğla bizim yatırımlık arsamız değil, elinde doğduğumuz, büyüdüğümüz, anamız. Dolayısıyla, Muğla’mızı ve öz ailem olarak kabul ettiğim Muğlalıların haklarını korumak, mutlu yaşamalarını sağlamak, var olduğum sürece vazgeçilmezim olacak” ifadelerini kullandı.
 

İHA- İhlas Haber Ajansı

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN