Ziyaret Haberleri

Ziyaret Haberleri

Ölüdeniz'de ‘Pazar’ trafiği

Fethiye'nin gözde turizm merkezi Ölüdeniz, bu yaz da yoğun ziyaretçi akınına uğruyor. Özellikle hafta sonları ve tatil günlerinde artan ziyaretçi sayısı, Ölüdeniz'e giden yollarda yoğunluğa neden oluyor.

Komünist Başkan Yatağan Belediye Başkanı Günay’ı ziyaret etti

31 Mar yerel seçimlerinde partisi tarafından İstanbul Kadıköy’den Türkiye Komünist Partisi Belediye Başkanı adayı yapılan ve seçimi kaybeden Tunceli eski Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu Yatağan Belediye Başkanı Mesut Günay’ı ziyaret etti.

Kaymakam Ertaş yaz spor okullarını ziyaret etti

Fethiye Kaymakamı İsmail Hakkı Ertaş, Fethiye Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen Yaz Spor Okulları’nı ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi.

Başkan Soydemir’den Fethiye LGS 1.’si Kaya’ya ziyaret

Fethiye Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir ve beraberindeki heyet, 2024 Liselere Geçiş Sınavı (LGS) sınavında 500 tam puan alan Ayşe Feyza Kaya’yı ve babası Fatih Kaya’yı ziyaret etti.

MUSKİ, Su Sorunlarını Sahada Tespit Ediyor

MUSKİ Genel Müdürü Yılmaz Şengül, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın talimatıyla ilçeleri ziyaret etmeye ve buralarda çeşitli STK, muhtar ve vatandaşlarla bir araya gelerek su sorunlarının çözümü için fikir alış verişi yapmaya devam ediyor.

Başkan Topuz’dan ‘Hoş geldin bebek’ ziyareti

Milas Belediye Başkanı Fevzi Topuz, yeni doğan bebeklere yönelik uygulamaya koydukları ‘Hoş geldin Bebek’ projesi çerçevesinde yeni doğum anneleri ve aileleri ziyaret ederek, hem ailelerin heyecanına ortak oluyor, hem de ailelere değişik hediyeler veriyor.

Başkan Ünlü, CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek'i ağırladı

Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek’i ağırladı.

Muğla'da 15 Temmuz demokrasi şehitleri anıldı

Muğla'da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü anma etkinlikler çerçevesinde demokrasi şehitleri için bisiklet yarışı startı verildi, Hatıra Ormanı'nda fidan dikimi yapılıp ardından şehitlik ziyareti gerçekleştirildi.

Başkan Ünlü işçilerle kahvaltıda buluştu

Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü, Fen İşleri Müdürlüğü işçileri ile Makine Araç Parkı’nda düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.

Müdür Çay, yaz kurslarında incelemelerde bulundu

Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay, yaz dönemi destekleme ve yetiştirme kursları (DYK) kapsamında okul ziyaretlerinde bulunarak öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

Doğayla Yaşam Akademisi’nden Başkan Aras’a ziyaret

Muğla Büyükşehir Belediyesi, TED Üniversitesi, EGET Vakfı ve TOVAK Vakfı işbirliğiyle düzenlenen Doğayla Yaşam Akademisi’ne katılan öğrenciler Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras’ı ziyaret etti.

Başkan Mandalinci: “Önceliğimiz, halkımızın sorunlarını gidermek”

Bodrum Belediye Başkanı Tamer Mandalinci, mahalle ziyaretlerine Kızılağaç ve Çiftlik’te devam ederek vatandaşları dinledi.

Başkan Ünlü’den hafta sonu ziyareti

Hafta sonunu vatandaşlarla bir arada geçirmeye devam eden Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü, hafta sonu ilçenin turistik mahallelerinden biri olan Hisarönü’nde incelemelerde bulundu.

Milas’ta kırsal ve merkez mahallelerde çalışmalar devam ediyor

Milas Belediye Başkanı Fevzi Topuz’un gerçekleştirdiği mahalle ziyaretlerinde çalışma yapılması noktasında tespit ettiği alanlar, muhtar ve vatandaşların talepleri doğrultusunda çalışmalar kırsal ve merkez mahallelerde devam ediyor.

Okulun işlettiği mavi bayraklı plaj tatilcileri ağırlıyor

Muğla'nın Fethiye ilçesinde Şehit Yüzbaşı Özgür Özekin Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi Müdürlüğü’nün işlettiği liseli öğrencilerin mesleğe hazırlandığı mavi bayraklı plaj, ziyaretçi akınına uğruyor.

Mandalinci, saha çalışmalarını sürdürüyor

Bodrum Belediye Başkanı Tamer Mandalinci, saha ziyaretleri kapsamında Gümbet ve Bitez mahallelerinde denetim ve incelemelerde bulundu. Bodrum’un farklı mahallelerine incelemeler yapmak ve vatandaşlarla temasta bulunmak üzere ziyaretler gerçekleştiren Bodrum Belediye Başkanı Tamer Mandalinci, geçtiğimiz gün Gümbet ve Bitez mahallelerinde saha çalışması yaptı. Başkan Mandalinci’ye ziyaretlerinde Başkan Yardımcısı Ahmet Yıldızhan, Gümbet Mahalle Muhtarı Ali Haydar Mahsur, Bitez Mahalle Muhtarı Seda Özgüçlü, bölge meclis üyeleri ve ilgili birim müdürleri eşlik etti.

LGS 1’incilerinden Fethiye Kaymakamı Ertaş’a ziyaret

Fethiye’de LGS 2024 sınavında tam puan alarak Türkiye 1’incisi olan Ayşe Feyza Kaya ve Uzay Öner Sarıbaş, Fethiye Kaymakamı İsmail Hakkı Ertaş’ı ziyaret ettiler. Kaymakam Ertaş, öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Çalış-Der Başkanı Ay, Fethiye Kaymakamı Ertaş’ı ziyaret etti

Çalış Turizm ve Tanıtma Derneği Başkanı Mete Ay, dernek yönetim kurulu üyesi Hüseyin Küp ile birlikte Fethiye Kaymakamı İsmail Hakkı Ertaş’ı ziyaret ederek dernek çalışmaları hakkında Kaymakam Ertaş’a bilgi verdiler.

Başkan Mandalinci’den Türkbükü ve Gölköy’de inceleme

Bodrum Belediye Başkanı Tamer Mandalinci, saha ziyaretleri kapsamında Türkbükü ve Gölköy mahallelerinde denetim ve incelemelerde bulundu. Esnaf ve vatandaşları dinleyerek talep, öneri ve şikayetleri dinledi.

Menteşe Kaymakamı Eriş LGS birincilerini ağırladı

2024 Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamında yapılan merkezi sınavda 500 tam puan alarak Türkiye birincisi olan Aybüke Arslan ve Ayşe Sena Baydan, Menteşe Kaymakamı Mehmet Eriş'i makamında ziyaret ettiler.

Sosyal Güvenlik Denetmenlerinden FODER’e Ziyaret

Muğla Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü’nde görevli Sosyal Güvenlik denetmenleri Hüseyin Özdeş ve Selahattin Koçyiğit, Fethiye Otelciler Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Uysal ve yönetimini ziyaret etti.

Karaçulha Gönüllüleri’nden Fethiye İlçe Emniyet Müdürü’ne Ziyaret

Karaçulha Gönüllüleri Derneği Başkanı Halil Hancı, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Fethiye İlçe Emniyet Müdürü Kayhan Dadaşoğlu’nu ziyaret etti.

Sosyal Güvenlik Denetmenleri FTSO’yu Ziyaret Etti

Muğla Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü’nde görevli Sosyal Güvenlik denetmenleri Hüseyin Özdeş ve Selahattin Koçyiğit, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nı (FTSO) ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı ile bir araya geldi. Denetmen Özdeş ve Koçyiğit görüşmede, yılsonuna kadar sektör ayrımı yapmadan yaygın ve yoğun denetimler yapacaklarını, ayrıca ihbar ve şikâyetlerle ilgili olarak da denetimlerin devam edeceği söyledi.

Süper Lig Hakemleri Fethiye’de Başkan Karaca’yı Ziyaret Etti

Süper Lig hakemleri Fethiyeli Emre Kargın ve Bahattin Şimşek, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca'yı makamında ziyaret etti. Ziyarette, hakemler yeni sezona dair hazırlıkları ile ilgili Başkan Karaca ile istişarede bulundu.

Vali Akbıyık, Başkan Ünlü İle Görüştü

Muğla Valisi Dr. İdris Akbıyık, Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü’yü makamında ziyaret etti.

Aras, Başkan Alaşan’ı ziyaret etti

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras, Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Alaşan’ı ziyaret etti. 

Şehit ve gazi ailelerine bayram ziyareti yapıldı

Muğla’nın Köyceğiz ilçesi Kaymakamı Mustafa Maslak, ilçedeki şehit ve gazi ailelerine bayram ziyaretinde bulundu.

Fethiye Kaymakamı Ertaş, Bayram Ziyaretlerini Sürdürüyor

Fethiye Kaymakamı İsmail Hakkı Ertaş, Kurban Bayramı nedeniyle birtakım ziyafetler gerçekleştirdi.

Başkan Acar Ünlü, Merhum Belediye Başkanlarını Unutmadı

Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü, Kurban Bayramı’nın arifesinde merhum belediye başkanlarının ve aile büyüklerinin kabrini ziyaret etti.

TBMM Başkan Vekili Karaca, Aras’ı ziyaret etti

TBMM Başkan Vekili Karaca’nın ziyaretinde CHP Muğla Milletvekilleri Gizem Özcan ve Cumhur Uzun, İl Başkanı Zekican Balcı, İl Kadın Kolları Başkanı Aysun Korkut ile Menteşe Belediye Başkanı Gonca Köksal da yer aldı.