Fethiye Arena Uluslararası Profesyonel Boks Gecesi Öncesi Face To Face Yapıldı

Muğla'nın Fethiye ilçesinde yarın saat 19.30'da Beşkaza Meydanı'nda Fethiye Arena Uluslararası Profesyonel Boks Gecesi yapılacak. Müsabakalar öncesi rakipler yüz yüze geldi.

PAYLAŞ
Dost Gazetesi - Volkan YENGEL

Fethiye’de düzenlenecek olan Fethiye Arena Uluslar arası Profesyonel Boks Gecesi öncesi boksörler yüz yüze geldi. Özer Olgun Kültür Merkezi bahçesinde gerçekleşen face to face organizasyonunda Fethiyeli Yenilgisiz Şampiyon Boksör, Avrupa Dünya ve WBC Orta Doğu Şampiyonu Kubilay Alcu ile Serdar Hemrayev yüz yüze geldi. Gergin dakikaların yaşandığı organizasyonda Hemrayev, Alcu’ya “Seni kendi evinde yeneceğim” demesi üzerine Alcu’da “Burada misafirsin, sana ringte göstereceğim” dedi. Alt kategorideki boksörler de rakipleri ile karşı karşıya geldi. 
Fethiye Arena Uluslar arası Profesyonel Boks Gecesi Beşkaza Meydanı’nda saat 19.30’da başlayacak. 13.Uluslarası Profesyonel Boks maçına çıkacak olan Fethiyeli Yenilgisiz Şampiyon Boksör, Avrupa Dünya ve WBC Orta Doğu Şampiyonu Kubilay Alcu, rakibi Serdar Hemrayev ile saat 22.00’da müsabakaya çıkacak.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN