Milletvekili Adayı Yakup Otgöz seçim çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulundu

AK Parti 2. Sıra Muğla Milletvekili Adayı Yakup Otgöz seçim çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulundu.

PAYLAŞ
Dost Gazetesi - Dost Gazetesi

Yakup Otgöz yaptığı açıklamada; Muğla’nın 13 ilçesini mahalle mahalle gezdiklerini belirterek; “Yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı anlatıyoruz. Kıymetli hemşerilerimizin ilgi ve desteği artarak devam ediyor” dedi.
AK Parti İktidarları döneminde Muğla’ya son 21 yılda 62 milyar TL tutarında yatırım yapıldığını, son 5 yılda ise pandemi sürecine ve dünya ekonomisindeki daralmalara rağmen tam 47 milyar TL tutarında yatırım kazandırıldığını açıklayan Yakup Otgöz açıklamasında şu bilgilere yer verdi.
Biz söz değil, eser ürettik ve üretmeye devam ediyoruz
En son; Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleri ile Ocak 2023 tarihinde; yaklaşık 6 Milyar TL tutarında 152 yatırımın açılışını yaptık.
Sağlıktan, spora, eğitimden, kültüre, gençlikten aileye, enerjiden ulaşıma kadar her alanda yaptığımız yatırımlar ile Muğla’mıza adeta yeni bir Muğla daha kazandırdık.
Kimileri sana söz diye bol keseden atmaya devam ediyor. Söz veriyorsan sözünde duracaksın. Söz uçar, icraat kalır.
Daha kendi Belediyelerinde çalışanlarının özlük haklarını düzeltmeyenler, özlük haklarında çifte standart uygulayanlar, bol keseden söz vermeye devam ediyorlar. Biz kimseyi işinden etmeyeceğiz diye söz verip, 4 yıldır belediyelerde işten atılan insanlarımızı gördükçe, bunların hiç bir sözüne güvenilmeyeceğini anlıyoruz.
14 Mayıs seçimleri, ülkemiz için tarihi bir dönemeçtir
Cumhur İttifakı olarak, ülkemizi ihya ve inşa etme hedefinde olan Dünya Lideri bir Recep Tayyip Erdoğan var bir de Kandil'den Fetö terör örgütünden beslenen, tüm kazanımlarımızı geriye götürmeyi hedefleyen Millet İttifakı var.
Halkımızın desteği ile bu seçimleri de kazanacağımıza inancımız tamdır.
Güçlü bir Türkiye, güçlü bir lider olan Recep Tayyip Erdoğan’ı istemeyen başta ABD ve Avrupa ülkeleri ellerini ovuşturmuş bekliyor. AK Parti kaybedecek, destekledikleri millet ittifakı kazanacak sanıyorlar.
Ancak biz, onlara yine hayal kırıklığı yaşatacağız.
AK Parti olarak kurulduğumuz günden beri 21 yıldır girdiğimiz tüm seçimleri kazandık.
Halkımızın desteği ile bu seçimleri de kazanacağımıza inancımız tamdır.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN