Dev Maç Öncesi Formalara İlgi Yoğun

Fethiye Salı Pazarı'nda, bugün oynanacak Galatasaray – Bayern Münih şampiyonlar ligi maçı için formalara ilgi arttı. Yerli ve yabancı turistler, dev müsabaka için formalarını Salı Pazarı'ndan tercih ediyor. Salı Pazarı esnafı Erdi Uluçay, maçtan dolayı formalara rağbetin arttığını mikrofonlarımıza anlattı.

PAYLAŞ
Dost Gazetesi -

Fethiye Salı Pazarı’nda, bugün oynanacak Galatasaray – Bayern Münih şampiyonlar ligi maçı için formalara ilgi arttı. Yerli ve yabancı turistler, dev müsabaka için formalarını Salı Pazarı’ndan tercih ediyor.

Salı Pazarı esnafı Erdi Uluçay, maçtan dolayı formalara rağbetin arttığını mikrofonlarımıza anlattı.

Şampiyonlar Ligi’nde temsilcimiz Galatasaray, Bayern Münih’i konuk edecek. Dev müsabaka, bugün 19.45’te Rams Park’ta oynanacak.

Dev maç öncesi Fethiye Salı Pazarı’nda Galatasaray – Bayern Münih maçı öncesi formalara yoğun ilgi var. Salı Pazarı esnafı Erdi Uluçay, maçtan dolayı formalara rağbetin arttığını mikrofonlarımıza anlattı.

Uluçay, yaptığı açıklamada “Galatasaray – Bayern Münih maçından dolayı bugün formalara talep oldukça fazla. Forma almaya gelen vatandaşlar üçer beşer tane alıyor. Ben Galatasaray’lıyım ve maçı kazanmamızı çok istiyorum. Bugün eğer gruptan çıkmak istiyorsak kazanmak zorundayız. İcardi oynarsa kazanabileceğimizi düşünüyorum” dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN