Kaymakam Ertaş'a AK Parti Fethiye İlçe Teşkilatı'ndan ziyaret
Muğla'nın Fethiye ilçesinde AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Murat Çağlar Ayıkol ve ilçe teşkilatı, Fethiye Kaymakamı İsmail Hakkı Ertaş'a ziyarette bulundu.
- 16.05.2024 16:34
- Güncelleme: 16.05.2024 16:34
- 319
Dost Gazetesi - Dost Gazetesi
Fethiye’de AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Murat Çağlar Ayıkol ve AK Parti Fethiye İlçe Teşkilatı, Fethiye Kaymakamı İsmail Hakkı Ertaş’a ziyarette bulundular. Sohbet havasında geçen ziyarette Fethiye hakkında çeşitli istişarelerde bulunuldu. Kendilerine ziyaretten dolayı Kaymakam Ertaş, AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Murat Çağlar Ayıkol ve ilçe teşkilatına teşekkürlerini sundu. Ziyaretin ardından toplu fotoğraf çekimi yapıldı.
İlk Yorum Yazan Sen Ol!