Muhtar Çatal, 'Festival yöremize değer katıyor'

Fethiye'de bu yıl 13'üncüsü düzenlenen Dastar ve Kuzugöbeği Mantar Festivali devam ederken Yeşilüzümlü Mahalle Muhtarı Cengiz Çatal, festivalin yöreye kattığı değeri vurgulayarak, 13. Dastar ve Kuzugöbeği Mantar Festivali'nde emeği geçen herkese teşekkür etti.

PAYLAŞ
Dost Gazetesi - Volkan YENGEL

Fethiye Belediyesi, Muğla Büyükşehir Belediyesi, Yeşil Üzümlü Muhtarlığı ve Likya Kadın Girişimi Üretim İşletme ve Kalkınma Kooperatifi iş birliğinde Yeşilüzümlü Mahallesi’nde düzenlenen 13. Dastar ve Kuzugöbeği Mantar Festivali devam ediyor. 
Yeşilüzümlü Mahalle Muhtarı Cengiz Çatal, festivalin yöreye kattığı değeri vurgulayarak, 13. Dastar ve Kuzugöbeği Mantar Festivali’nde emeği geçen herkese teşekkür etti.
“Festival yöremize değer katıyor”
Yeşilüzümlü Mahalle Muhtarı Cengiz Çatal, “Yeşilüzümlü Halkı 13. Dastar ve Kuzugöbeği Mantar Festivalimize hoş geldiniz. Festivalimizin düzenlenmesinde bugüne kadar emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Muğla Büyükşehir Belediyemiz, Fethiye Belediye Başkanımız Alim Karaca ve ekibine Üzümlü Halkı adına çok teşekkür eder, saygılarımı sunarım. Festivalimizin yöremize kattığı değerler tartışılmaz ayrıca 31 Mart tarihinde yapılan seçimlerde teveccüh göstererek beni destekleyen ve desteklemeyen herkese çok teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN