YUSUF ÇAYLI, BASIN MENSUPLARIYLA KAHVALTIDA BULUŞTU

Karaçulha Eski Belediye Başkanı Yusuf Çaylı, Fethiye'de görev yapmakta olan basın mensuplarıyla buluştu. Barbunn Cafe&Bistro'da gerçekleştirilen organizasyonda Çaylı, basın mensuplarıyla bir takım istişarede bulundu.

PAYLAŞ
Dost Gazetesi -

Karaçulha Eski Belediye Başkanı Yusuf Çaylı, Fethiye’de görev yapmakta olan basın mensuplarıyla bir araya geldi. Barbunn Cafe&Bistro’da düzenlenen kahvaltı organizasyonunda Çaylı, basın mensuplarıyla istişarede bulundu.
“BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİK”
Kahvaltı programından sonra bir takım açıklamalarda bulunan Çaylı, “Basın mensuplarıyla bir araya geldik. Davetimize icabet eden tüm basın mensuplarını kutluyorum, teşekkür ediyorum. Seçimler 3,5 yıl, 4 yıla doğru yaklaştı. Basın olarak yeni kurulan firmalar oldu. Hem onları tanımak adına hem de tüm basınla bir araya gelmek adına bu kahvaltıyı organize ettik. Bu kahvaltıya geldiğiniz için hepinize tek tek teşekkür ediyorum. Tabi ki siz haberci olarak bazı şeyleri benden duymak istersiniz. Ben aday değilim, ben Çaylı’yım. 2 dönem belediye başkanlığı yapmış bir vatandaşım. Fethiye’nin seçmen bazında bizden beklentileri olabilir. Ben sokakta da yürüsem “Çaylı aday olacak” diye milletin gönlündeyim. Önümüzde bir süreç var. Bu süreç İnşallah sağlıklı olur. Ülkemiz adına ortalığı germeden bir seçim temenni ediyoruz. Seçim süreci başladığında, izlenimime göre çok çalkantılar olacağını düşünüyorum. İnşallah öyle çalkantılı olmaz. Öyle bir durum olursa da ekonomiye çok zarar verir, ülkemiz zarar görür. Muhalefet ve iktidar ona göre siyaset yapsın. 2-3 gündür bir gaz meselesi çıktı. Muhalefet arkadaşlar bazı şeyleri yerli yerince anlatamıyor. Lozan Antlaşması yeni bitti. Bu yüzden “gaz çıktı, petrol çıktı” demelerini pek hoş görmüyorum ama çıkarılana da teşekkür etmelerini temenni ediyorum. Ucuz siyaset olmasın, herkes kendi ölçüsünde siyaset yapsın. Ölçüsüz siyaset ülkemize fayda getirmeyecektir” ifadelerini kullandı.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN