FTSO Başkanı Çıralı ve yönetiminden Saatcı'ya ziyaret

Fethiye Ticaret Ve Sanayi Odası (FTSO) Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri, Fethiye Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı'yı seçim ofisinde ziyaret etti.

PAYLAŞ
Dost Gazetesi - Dost Gazetesi

Saatcı, misafirlerini seçim ofisi kapısında karşılarken, onlarla tek tek tokalaştı. Gecikmiş bir ziyareti gerçekleştirdiklerini söyleyen FTSO Başkanı Osman Çıralı, Saatcı’ya çalışmalarında başarılar diledi.

Yönetim kurulu ile alınan karar gereği adayların seçim ofis açılışlarına katılmadıklarını anlatan Çıralı, “Behçet Bey’in seçim ofisi açılışına gelemedik. Hayırlı olsun diyelim dedik. Yönetim kurulumuzla beraber geldik. Kendisine çıkmış olduğu yarışta başarılar diliyoruz” dedi.

Konuklarıyla Fethiye’nin patenti alınmış ürünleri üzerine sohbetler eden İyi Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ticaret Odası’nın ekip olarak güzel çalışmalara imza attıklarının altını çizen Saatcı, şöyle konuştu: “Oturur oturmaz Fethiye’yi konuşmaya başladık. Bizim özelimiz bu. Bulunduğumuz yerde dedikodu olmaz. Sadece Fethiye içerikli, Fethiye hedefli konuşmalar yapılır. FTSO başkanı ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.”

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN