Armutalan yolları yenileniyor

Ana arterlerin yanı sıra ara yollarda da yenileme çalışmaları yürüten Marmaris Belediyesi Fen İşleri ekipleri son olarak Armutalan Mahallesi'nde çalışmalarını sürdürüyor.

PAYLAŞ
Dost Gazetesi - Dost Gazetesi

Ana arterlerin yanı sıra ara yollarda da yenileme çalışmaları yürüten Marmaris Belediyesi Fen İşleri ekipleri son olarak Armutalan Mahallesi’nde çalışmalarını sürdürüyor.

Marmaris Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ana arterlerin yanı sıra ara sokaklarda da yenileme çalışması yapıyor. Ekipler son olarak Armutalan Mahallesi Süleyman Demirel Caddesi ile Yunus Nadi Caddesi arasında kalan deforme olmuş ara yollarda parke yol çalışması gerçekleştirdi. Geçtiğimiz yıllarda etap etap yenilenen Yunus Nadi Caddesi ve bu yıl içinde alt yapı ve üst yapı çalışmaları gerçekleştirilen Süleyman Demirel Caddesi ara yolları çalışmalara ev sahipliği yaptı. Bölgede çalışma yapan diğer kurumlarla da koordineli hareket eden ekipler AYDEM tarafından elektrik altyapısı yenilenen alanın üst yapısını yeniledi. Çalışmalarda toplam 9 bin 100 metrekare büyüklüğündeki alan beton parke taşı kaplanarak daha konforlu bir hale getirildi. Bölgede ayrıca kış aylarında yağmur suyuyla yaşanabilecek sıkıntılara karşı da çalışma gerçekleştirildi. Yağmursuyu drenaj hatlarıyla yüzeysel yağmur suyunun tahliyesi sağlandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN