Demir'den Kadem Mete'ye 'Onlar bizim elimizi öpecek'

AK Parti Milletvekili Yelda Erol Gökcan'ın ve AK Parti Muğla Milletvekili adayı Kadem Mete'nin AK Parti Muğla İl Başkanlığı görevindeyken her Fethiye ziyaretinde müjdelediği Fethiye'de anjiyo merkezi tartışmaları siyaset gündeminden düşmüyor.

PAYLAŞ
Dost Gazetesi - Dost Gazetesi

CHP Muğla Milletvekili adayı Mehmet Demir Salı Pazarında esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldiği ziyaretlerde gündeminde yine müjdelediği Fethiye’de anjiyo merkezinin kurulamaması vardı.
Gazetemiz muhabirine açıklamalarda bulunan Mehmet Demir; “ Bugüne kadar 21 yıl, 22’nci yıla girdik. Ülkeyi AK Parti hükümeti yönetiyor. Bana Fethiye’de de Seydikemer’de de ne yaptıklarını söylesinler. Büyükşehir Belediyesi’yle, Fethiye Belediyesi’yle yaptığımız hizmetler belli. 358 trilyon lira yatırım yaptık son iki yılda. AK Parti anjiyo makinesi kuracağız dedi. Hala yalan atıyorlar, hala yalancılar. Onlara buradan sesleniyorum. 12’nci ayda ellerini öpecektim. Bundan sonra onlar bizim elimizi öpecek. Biz ayın 15’inde sabah iktidara geldiğimiz takdirde en az 1 ay içerisinde anjiyo makinesini Fethiye’ye getireceğiz.” İfadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN