İlçe Başkanı Turhan Kovancı Aday Adaylığını Açıkladı

Bir süredir AK Parti Fethiye İlçe Başkanlığı görevini yürüten Turhan Kovancı, istifa ederek Fethiye Belediye Başkanı aday adaylığını açıkladı. Fethiye'nin sorunlarının çözümü için mutlaka hükümet desteği alınması gerektiğini söyleyen aday adayı Kovancı, birlik beraberlik mesajları verdi.

PAYLAŞ
Dost Gazetesi - Meral Dal

Bir süredir AK Parti Fethiye İlçe Başkanlığı görevini yürüten Turhan Kovancı, istifa ederek Fethiye Belediye Başkanı aday adaylığını açıkladı. Fethiye’nin sorunlarının çözümü için mutlaka hükümet desteği alınması gerektiğini söyleyen aday adayı Kovancı, birlik beraberlik mesajları verdi.

Geçtiğimiz dönemlerde Karaçulha Belde Belediye Başkanlığı da yapan Turhan Kovancı, AK Parti’den Fethiye Belediye Başkanı aday adayı olduğunu duyurdu. 
Daha önce belediye meclis üyeliği ve AK Parti Fethiye İlçe Başkanlığı görevlerinde bulunan Kovancı, Fethiye’ye hizmet etmek adına belediye başkan aday adaylığını düzenlenen toplantıda açıkladı.

AK Parti Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Turhan Kovancı yaptığı konuşmada, “ Mart ayında göreve geldim. 2 genel seçim dönemi gördük. Ekipçe sahada çalışarak yoğun çaba harcadık. Çalışmalarımız esnasında halkın aday adayı olmam yönünde yoğun isteği vardı. Şimdi ise diğer aday adayı arkadaşlar ile birlikte Fethiye’nin hakettiği hizmeti alması adına var gücümüzle çalışacağız. İlçe başkanlığımda benimle yol yürüyen, destek olan herkese yürekten teşekkür ediyorum. Fethiye Belediye Başkanı aday adaylığımı sizlerin huzurunda açıklıyorum. Aday kim olursa da sonuna kadar arkasında duracağım. Birlik ve beraberlik içerisinde Fethiye Belediyesi’ni kazanmak için çalışcağız” dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN