Milas'ta Dağlar Taşlar 'Yaşasın Cumhuriyet' Sesiyle Yankılandı

Milas Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, Cumhuriyet'in 100. yıldönümü nedeniyle doğa yürüyüşü düzenledi.

PAYLAŞ
Dost Gazetesi - Dost Gazetesi

Milas Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, Cumhuriyet’in 100. yıldönümü nedeniyle doğa yürüyüşü düzenledi. Karahayıt - Yediler Manastırı - Gölyaka güzergâhında gerçekleşen yürüyüşe vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Cumhuriyetin 100. yılını birbirinden anlamlı ve renkli etkinliklerle kutlamak, Milas’ın dört bir yanını cumhuriyet coşkusuyla sarıp sarmalamak isteyen Milas Belediyesi tarafından Cumhuriyet’in 100. yılına özel düzenlenen Doğa Yürüyüşü, yaklaşık 200 vatandaşın katılımıyla gerçekleşti.

Karahayıt - Yediler Manastırı - Gölyaka güzergâhında gerçekleşen ve İlkçağlardan Cumhuriyete uzanan Doğa Yürüyüşü kapsamında Yediler Manastırı’nın olduğu bölgede dev Türk Bayrağı ve Atatürk posteri açıldı, doğa ve cumhuriyet tutkunu vatandaşların coşkulu bir atmosferdeki “Yaşasın Cumhuriyet” sesleri dağlarda taşlarda yankılandı.

7 kilometrelik parkuru, yaklaşık 4 saatte tamamlayan doğa ve cumhuriyet tutkunu vatandaşlar Cumhuriyetin 100. yılı kapsamında gerçekleşen bir etkinlikte yer almanın gururunu yaşadıklarını belirterek, Milas Belediyesi’ne teşekkür ettiler.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN